Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1069 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyileştiği nerde geçiyor. Bir tane vurmuş altı üstü bir tane panel yok yamulduğuna dair. Lucci akabinde gelip Luffy dalgasını geçerken Sentomaruyu tekliyor.
Son paylaşılan spoiler metinlerinin sonunda öyle demiyor mu?
Lucci recovers while Luffy and Sentoumaru are talking, then uses "Soru" to charge fiercely and attacks Sentoumaru with "Shugan" (Hand Pistol). Sentoumaru is badly hurt.

Luffy uyanış ve 3 hakiyi ileri düzeyde kullanan bir karakter, ciddiyetsiz olması güçsüzlüğünü göstermez. Foruma göre Luffy'e hep - yazıyor. Üstün gelse lan bu ne saçma güç, dalga geçerek dövüştüğü zaman güçsüz diyorlar. OP'de 7 imparator gördük 4'ü şaklaban Luffy'e özel muameleye gerek yok.

Şimdi tek tek bölüm gelmeden önceki yorumları alıntılamayalım : )

Yok g5 kullanmadan tekler geçer diyordunuz.Sonra fake spoiler dan sonra g5 kullanmadan da teklerdi kötü olmuş dediniz.Kim kaido yu kesti biçti şakamısınız : ) 9 kın hepsi topluca saldırı yaptı ufak bir kesik attı.Sonra zoro en kuvvetli saldırısını yaptı anca kesik attı emma ile.Zaten bizler baştan beri söyledik Luffy Lucci yi yener ama kolay olmaz diye.Kimse Lucci Luffy i yener demedi hatta tek atar diye komik yorumlar yapmadı : )
Hala diyorum. Ama g5 e girmiş olsa bile ciddi bir atak yapmadığı sürece tek atmasını niye bekliyorsunuz. En basit atağına bile tekleyecek mi yani Lucci'yi?

Hala diyorum. Ama g5 e girmiş olsa bile ciddi bir atak yapmadığı sürece tek atmasını niye bekliyorsunuz. En basit atağına bile tekleyecek mi yani Lucci'yi?
Tamam da bana niye diyorsun onu diyen sizsiniz : )

Hahahaha.Kendi dediklerinizi sanki biz demişiz diye u dönüşüde yaptınız ya tebrikler : )

Vİtes açması bile saçmayken g5 açıp birde önünde konuştuğu adam ölümcül darbe alıyor.
One piece bitmiştir okumaya gerek yok artık.Luffy teklemezse okumayacağım demiştim.Tekleyemedi...:sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık