Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1069 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onlar da G5'in gevşekliğinden zaten, hiç zorlamayalım. Luffy diğer viteslere girse böyle dövüşür müydü? El cevap: Hayır. O yüzden G5'i büyük eforla savunup sonra "işte ciddiyetsiz dövüşüyor" diyemezsin hocam kusura bakma.
G5'te gülüp eğlenmesi zıplamasını felan kastetmedim diyorum. Direk atakları değerlendiriyorum. Aç Kaido savaşına bak onda sürekli arada kan kusuyor Kaido'dan düzinelerce atak yiyor. Ama Kaido'ya yaptığı atakları Lucci'ye yapmadığını göreceksin. Hatta G5'in ilk zamanlarında baskın olan Kaido. Luffy bir sürü atak yiyor. Burada Lucci Luffy'e bir tane atak konduramadı. Bu atakları Luffy çok basit bir şekilde atlatıyor. Basit bir yumruk atıyor Lucci'yi kan kusturup fırlatıyor. Kaido'daki G5'te yaptıklarıyla buradaki yaptıkları arasındaki farktan bahsediyorum.

Lucci en basit atağa bile ezildi. Ben açıkcası alıp Kaido'yu yerden yere vurduğu gibi vursa Lucci kaldırabilir mi emin olamadım. Ki bu ataklar bile G4'teki ciddi ataklarına kıyasla güçsüz ataklar. G5'teki her atak Red Roc etkisi veriyor mu? Bence bariz vermiyor. Olay bu kadar basit ve ortadayken boşuna zorluyonuz.

Bu Şeytan meyvelerinin hepsinin temeli JoyBoy çıkacak. Hayal gücü falan dediler. Bu JoyBoy zamanında kimin hayali varsa ona o gücü bahşedecek meyveler hayal etti ve bunları insanlara dağıttı.
Yada bunu bilime bağlamaları gerekiyor böyle çok saçma çünkü herkes kizaruyu gördükten sonra derki bende pika pika istiyorum kamiciğim banada lütfen :D

Lucci'nin parmak darbelerinden kaçarkenki rahatlığından ve ciddiyetsizliğinden belli Luffy'nin üstünlüğü. Spoiler veren mallar abarttığı için şu an Lucci güçlü geldi gözümüze bence. Sentomaru'yu deşebilmiş sadece. Luffy'ye bir şey yapabildiği yok. Yapabileceğini de sanmıyorum. Bu arada luffy bu formda hep ciddiyetsizdi.
Luffy'e kaido bir şey yapamadı g5 Formunda. Luccinin yapamaması normal ha bir teknik biliyordur,bir şey yapıyordur bir ihtimal zarar verebilir ama toon force olayı luffye zarar verdirtmeyebilirde. Cidden çok über bir meyve.

G5'te gülüp eğlenmesi zıplamasını felan kastetmedim diyorum. Direk atakları değerlendiriyorum. Aç Kaido savaşına bak onda sürekli arada kan kusuyor Kaido'dan düzinelerce atak yiyor. Ama Kaido'ya yaptığı atakları Lucci'ye yapmadığını göreceksin. Hatta G5'in ilk zamanlarında baskın olan Kaido. Luffy bir sürü atak yiyor. Burada Lucci Luffy'e bir tane atak konduramadı. Bu atakları Luffy çok basit bir şekilde atlatıyor. Basit bir yumruk atıyor Lucci'yi kan kusturup fırlatıyor. Kaido'daki G5'te yaptıklarıyla buradaki yaptıkları arasındaki farktan bahsediyorum.

Lucci en basit atağa bile ezildi. Ben açıkcası alıp Kaido'yu yerden yere vurduğu gibi vursa Lucci kaldırabilir mi emin olamadım. Ki bu ataklar bile G4'teki ciddi ataklarına kıyasla güçsüz ataklar. G4'teki her atak Red Roc etkisi veriyor mu? Bence bariz vermiyor. Olay bu kadar basit ve ortadayken boşuna zorluyonuz.
Nika her anlamda diğer formlardan güçlü, bunu karşılaştırmam bile.

Aynı seviyede haki kullandırtarak uyanışları kapıştırmak istemiş. Meyvenin ne kadar özel olduğunu göstermeye çalışıyor muhtemelen.

Yumrukları denk göstermiş sanki kuvvetini leopar kadar göstermek istemiş gibi. Ama yerden yumruk çıkararak farkını koymuş.

Rezil bi sahne. Saçmalayacağı belliydi Oda bu. Ama luffy’nin mallığı yüzünden yanındakiler yaralanınca çok sinir bozucu oluyor.
Beni dövüşten ziyade luffy’nin mallığı yüzünden sentoumaru’nun yaralanması sinir etti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık