Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1068 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cp0 ile münakaşa en fazla 3 bölüm sürer Luffy tam g4 veya g5 açacakken ordan Kuma gelir kendi Seraphim'ini uzaya yollar Cp0 geri çekilir. Bonney vs. derken Dragon - Law muhabbetkeri olur muhtemelen bunlar da 3 bölüm sürse 6-7 bölüm de arc biter aslında. Vegapunk olur da robot teknolojisi vs. derken eğitime kayarsa parti vs. 3 bölüm daha uzayabilir en fazla 10 bölüm veriyorum.

Cp0 ile münakaşa en fazla 3 bölüm sürer Luffy tam g4 veya g5 açacakken ordan Kuma gelir kendi Seraphim'ini uzaya yollar Cp0 geri çekilir. Bonney vs. derken Dragon - Law muhabbetkeri olur muhtemelen bunlar da 3 bölüm sürse 6-7 bölüm de arc biter aslında. Vegapunk olur da robot teknolojisi vs. derken eğitime kayarsa parti vs. 3 bölüm daha uzayabilir en fazla 10 bölüm veriyorum.
Bakınca kısa sürecek gibi geliyor bana da. Kuma dahil olacak. Bonney - Kuma falan derken yine biraz uzar. Vegapunk geçici tayfa üyesi olacak kesin. Cp0'ın devre dışı kalması zaten zor olmaz. Sword üyeleri de adaya yakındı. Onlarda sona doğru gelip yeni arca geçişi tamamlar. Ben yine de 20 bölüm veriyorum.

Bakınca kısa sürecek gibi geliyor bana da. Kuma dahil olacak. Bonney - Kuma falan derken yine biraz uzar. Vegapunk geçici tayfa üyesi olacak kesin. Cp0'ın devre dışı kalması zaten zor olmaz. Sword üyeleri de adaya yakındı. Onlarda sona doğru gelip yeni arca geçişi tamamlar. Ben yine de 20 bölüm veriyorum.
şu atraksiyonları hiç çizmesede olur sizin dediklerinize göre. Resmen bomboş bölümler. Kumaya getirirsin o kadar.

şu atraksiyonları hiç çizmesede olur sizin dediklerinize göre. Resmen bomboş bölümler. Kumaya getirirsin o kadar.
Çizmesin manasında demiyorum. Lucci'nin tekrar aksiyona girmesi bana keyif verir ama bir tarafta yonko olmuş bir karakter var. Ben Lucci sağ kol ayarı döner diye bekliyorum. Bir nebze sağ kol üstü ya da ama yonko tayfası varken bu grubun pek zorluk çıkarması zor. Yonko tayfası var ve tek düşman rakip onlar. Tüm adaya karşı Lucci - Kaku ve Seraphim Kuma. Hadi Lucci bir tık zorluk çıkarsın Luffy'e ama ne yapabilir başka. Yamato gibi biraz dayanır o kadar. O da ona hayli yeter.

Seraphim Kuma'nın da garip bir şekilde ekarte edilmesini bekliyorum. Umarım olmaz ve tamamen tam güçte dövüşür fakat Bonney Gerçek Kuma ve Vegapunk derken kesin abuk subuk bir şekilde Seraphim'i hallederler. Bu yüzden pek uzamaması lazım bence. Cp0 aksiyona girmişken bunlara 15-20 bölüm ayıracak hali yok.

lucci cp0 lideri derken Guernica ile aynı rütbe çıkması şoku gelir mi? @artyomdh
Guernica'ya en iyi ajanlarımızdan biri diye bahsetti Gorosei. Diğeri de Lucci işte. Biri birinden üstün değildir mertebe olarak. :D

yonko’muzu Lucci bu kadar korkuttuysa amiralim Akainu’m gelince suratini cok merak ediyorum 😊 abisine actigi delikten bir tane de kendine yaptirir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık