Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1068 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seraphim Kuma,gerçek Kuma'nın meyvesini de kullanabiliyorsa acaba diğer Seraphimler de gerçeklerinin meyvelerini kullanabiliyor mudur?

Mesela Doflamingo'nun meyvesini kullanabilen bir Seraphim Doflamingo veya Crocodile'ın meyvesini kullanabilen bir Seraphim Crocodile'a karşılaşmak istemem.

İnşallah Oda sadece Kuma ile sınırlandırmıştır bu meyveli robotları.Yoksa sıkıntı...
Seraphim Jinbe'de Senor Pink'in meyvesi var büyük ihtimalle, gördük ya. Ayrıca robot değil bunlar sayborg-klon gibi bir sey.

Lucci bir şey yapmaya kalkmaz gibi geliyor bana. Luffy verir ayarı haki ile.
Görelim, Lucci'nin Crocodile ya da Bellamy muamelesi gördüğü bir senaryomu yoksa muazzam bir geri dönüş mü? Seriiye hangisi daha uygun, tabi ki ikincisi!

Vegapunk yok yere öleceğim triplerine girecek adam değil, belli ki bir şeyler zor olacak. Şu an için zorluk çıkaracak tek karakter Lucci. Bir kaç bölüme netleşir, gel bahse girelim, ne dersin. Lucci, Nika ile savaşıp ona zorluk çıkaracakmı yoksa Crocodile ya da Bellamy gibi ezilecek mi? Bahse gireceksen eğer ben tehlike yaratır diyorum.

Görelim, Lucci'nin Crocodile ya da Bellamy muamelesi gördüğü bir senaryomu yoksa muazzam bir geri dönüş mü? Seriiye hangisi daha uygun, tabi ki ikincisi!

Vegapunk yok yere öleceğim triplerine girecek adam değil, belli ki bir şeyler zor olacak. Şu an için zorluk çıkaracak tek karakter Lucci. Bir kaç bölüme netleşir, gel bahse girelim, ne dersin. Lucci, Nika ile savaşıp ona zorluk çıkaracakmı yoksa Crocodile ya da Bellamy gibi ezilecek mi? Bahse gireceksen eğer ben tehlike yaratır diyorum.
Bellamy gibi ezilmez. Ama Luffy'e çok büyük sorun da çıkaramaz. Ben büyük bir kavga olacağını sanmıyorum. Luffy'den G5 tekniği görsek bile ciddi bir şey olmaz.

Sonuna kadar bir kavga olup sağlam zorlarsa kan alırsa Luffy'den sen kazanırsın. Diğer türlü ben.

İstersen girelim iddiaya.

Bellamy gibi ezilmez. Ama Luffy'e çok büyük sorun da çıkaramaz. Ben büyük bir kavga olacağını sanmıyorum. Luffy'den G5 tekniği görsek bile ciddi bir şey olmaz.

Sonuna kadar bir kavga olup sağlam zorlarsa kan alırsa Luffy'den sen kazanırsın. Diğer türlü ben.
Tamam, kazanan bir ay olmak kaydıyla cezasını versin; avatar, banner, parantez içi.

Bunun dışında, hater ya da fan olma cezası da olsun mu? Mesela, sen bana ceza olarak 1 ay Nika fanı olacaksın, ben sana 1 ay Nika(Luffy) haterı olacaksın... gibi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık