Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1068 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy den başka kimse adama doğru düzgün zarar veremedi kardeşim kabul edin artık. Zaten konu adamın derisini aşmak. Kim aşabildi de zarar verdi? Zoro ve Samurayların kendilerinden zorla ve anca yarasını açacak seviyede çizik geldi. Sonrasında yarada kanama da durdu. (iyileşti sanırım.)
kardeş o yumruğu yemeyip kaçsa kaido gidip kafasına bir kez geçirse luffy yine denizi boylayacak bu kaçıncı zorlama ana karakter vs si ben sayamadım :D

Gitmiş Luffy'nin tanıştığı Vega'ya vurmuş. Luffy'nin bunu öğrendiği senaryoyu okumak isterdim. Sinirli haliyle hiç acımaz.

Normal şartlarda Luffy'yi gördükleri gibi CP0 ın koşarak uzaklaşması lazım ama işte Oda sensei bir posta Luffy ve tayfa ezmeden rahat etmiyor. Ama Lucci'nin Luffy ile başa baş dövüştüğü sahne göreceğiz büyük ihtimal. G5 ile bunu birde işlerse forumdaki çıldırmaları düşünemiyorum bile :oleyo2: Hikaye için güç dengesinin yine ırzına geçeceğine de ne yazıkki eminim.
nami ile büskivi reisi indirse tukaka
robin sayesinde croco karşısında ölumden dönerken tu kaka
usopp gazlamasıyla yeri yalarken her el, lucciyi yenmesi tukaka
Enel karşısında mantrası god level olan karakteri haki bilmeden yenmesi tukaka
Doflamingoya karşı tüm ada halkının gazını alıp yenmesi tukaka
Katakuri karşısında katanın dövüşten vazgeçip kendini yere atması tukaka
kaido karşısında 50 kere kaybetmesi sorun değil tek atmış ya sözde
Bunlara çıldırmayanlar serinin en hırslı karakterlerinden biri olan lucciyi gömmeye çalışıyor
Ulan harbi sizle tartışmak akıl kari değil ha :hhh:

kardeş o yumruğu yemeyip kaçsa kaido gidip kafasına bir kez geçirse luffy yine denizi boylayacak bu kaçıncı zorlama ana karakter vs si ben sayamadım :D
Bu durum ikisi içinde geçerli luffy de kaçabilir. Ama burada ikisi de buna karar vermiş. Tüm güçleriyle çarpışıyorlar. Onlar da biliyor ki burada bu vuruştan sonra kim ayakta kalırsa o kazanır. İkisi de adam gibi risk alıyor.

Bunlara çıldırmayanlar serinin en hırslı karakterlerinden biri olan lucciyi gömmeye çalışıyor
Bunlara çıldırmakla, Lucci konusunun bir bağlantısı yok. Sen de diyorsun ki bu mantıksızlıklara sustun, buna da sus ahahaha. Yahu bu saydıkların da mantıksız, Lucci konusu da.
Bir yığın mantıksızlıklarla da olsa Luffy bu seviyeye gelmiş Oda sayesinde, geçmiş olsun. Luffy'le karşılaşana kadar güçlenemeyen Lucci, Luffy'den dayak yedikten sonra bir anda amiral seviyesine çıkacak hileyi bulduysa ve sen de mantıklı olanı bu diyorsan, başarılar. Oysa bu da Oda'nın mantıksızlıklarına bir yenisini eklemek olur diyorum ben.
Oda bu her şeyi yapar, Lucci Luffy'e tek de atar, şaşırmam. Ama mantıksız.

Bunlara çıldırmakla, Lucci konusunun bir bağlantısı yok. Sen de diyorsun ki bu mantıksızlıklara sustun, buna da sus ahahaha. Yahu bu saydıkların da mantıksız, Lucci konusu da.
Bir yığın mantıksızlıklarla da olsa Luffy bu seviyeye gelmiş Oda sayesinde, geçmiş olsun. Luffy'le karşılaşana kadar güçlenemeyen Lucci, Luffy'den dayak yedikten sonra bir anda amiral seviyesine çıkacak hileyi bulduysa ve sen de mantıklı olanı bu diyorsan, başarılar. Oysa bu da Oda'nın mantıksızlıklarına bir yenisini eklemek olur diyorum ben.
Oda bu her şeyi yapar, Lucci Luffy'e tek de atar, şaşırmam. Ama mantıksız.
bu saatten sonra sen sussan ne olur susmasan ne olur. Sen Luccinin gelişimini biliyor musun? Hayır.
Potansiyelini bilmediğin bir karaktere brook tek atar luffy g açmadan yener diyenlere muhattap almıyorsun ama luccinin gelişmesini saçmalık olarak görüyorsun

Lucciyi gömmeye çalışmıyoruz, zaten yerin dibinde gözümde daha fazla gömemem :utan: Senin anlamadığın şeyi sana söyleyeyim. Adam zoanların kralı, canavarların kralı, en güçlü zoan meyve kullanıcısı ,şimdiye kadar gördüğümüz her hakiyi gördüğümüz kadarıyla en iyi şekilde kullanan ,Yonkouların en güçlüsünü yenmiş. Lucci kim allahını seversen? Bırakın şu fanlığı. Normal şartlarda Zoro'nun rakibi olacak kişidir. Oda iyi niyetimden diyorum. Bu da onun için yeterli bir seviye.Zoro dediğimiz adam 1.komutan seviyesini yenmiş kişi. Daha ne istiyorsunuz Lucci den ? En güçlü Zoan kullanıcı Kaido reis seviyesi mi ? Luffy'nin normal şartlarda g5 bile açmaması lazım. G4 fazla bana kalırsa. Kendi fikrindir , fan sındır saygı duyarım. Bu da benim fikrim. Ulan harbi sizle tartışmak akıl kari değil ha :hhh: cümleni kaale dahi almıyorum. Akıl karı değilse tartışmazsın olur biter :sapkali: Normal şartlarda şu an Luffy'yi zorlayacak eski bir rakibi yok ( Crocodile - Lucci- Arlong gibi gibi ) .

Normal şartlarda denk dövüşecek kişiler belli. Karasakal- Shanks- Dragon-IM - Goroseiler bi ihtimal- Kong- Garp ( en azından zirve hali) . Ama ha seride mantık aramayı bırakıp konuş diyorsan tabiki Lucci reis Luffy ile dişli bir şekilde kapışır çünkü Oda reis için önemli olan güç dengesi değil hikaye ve Luffy 2-3 posta dayak yemezse içi rahat etmiyor:ehe:

Son düzenleme:
Şu an Lucci saldırdığında Chopper'ın onu durdurup krala o kadar kolay ulaşamazsın demesi lazım ancak tayfa gelişimi sıfır olduğu içi Luffy bile dayak yiyebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık