Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1068 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir karakteri sevmiyor olmak onun hakkında bir garip yorumlar yapma hakkına sahip olmayı nasıl sağlıyor anlayabilmiş değilim.

X bir insan,

X salak yeteneğini kullanamıyor

Bütün insanlar salak yeteneğini kullanamaz

Gibi yorumlar okuyorum ya gülüp geçiyorum. En garibi de bunları öngörü sayfasında okuyor olmam...

Ne diyeyim ki sizlere... Allah size akıl fikir bizlere de sabır versin.

Not: ban yersem @Mihawk senden yiyeyim. Bu mesajı bilerek sana editledim. Yapacaksan sen yap olursa wptan da yazarsan teşekkür ederim sana.
Kimseye hakaret etmiyorsun ki niye ban yiyesin. :D

Ne kadar zor olabilir mi ?
Bu meyveyi yediğin gibi ilahi güç gelmiyor. Bu meyve ile yumruk atmak bile başlı başına büyük uğraş iken bunu yazabilmen şaşırtıcı.
Serideki olduğu kısımların %50sinde room diyip kılıç ile kesik atan ve %40 ında shambles diyen adamın meyvesi mi zor oldu şimdide :hhh:
law meyve ile birlikte kendi doktorluk becerilerini ve bilgisini kullanıyor. Lawın meyvesinin kullanımı zor değil, doktor olmadan da o meyveyi kullanırsın tek fark birini kestiği sırada öldürme riski daha fazla olur.
Artık devreye girmem gerekiyor. Ope opeyi kullanabilmek için nasıl çalıştığını kavraman gerekiyor. Yediğin gibi room shambles ve ya diğer güçlerini kullanamıyorsun.

1. Law ilk yediğinde Cora-san'ı iyileştirmek istedi. Nasıl çalıştığını bilmediği için yapamadı.
2. Meyve kullanımı için doktor olman şart. Teknikler hep tıptan gelme. Tıpın tsini bilmeyen teknik çıkaramaz. Drake'ın babası doktorun ellerinde bu meyve efsaneler oluşturur diyordu.
3.Room ve Shambles takılmışsın onlarında tıpta yeri var. Room dediğin ameliyat odası. Shambles ise telekinezi.

Aptallar aptalı Luffy'nin kral olacağı seride bilimi ve zekayı temsil eden Vegapunk'ın onun yardımına muhtaç olması mide bulandırıcı. Aslında çocuklara gençlere okutulacak seri değil bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık