Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1068 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wb hiç kimseyle kapışmamış olsaydı, Akainu Wb'yi öldürebilir miydi? Saçma sapan konuşmayın. Adam biraz daha kassa Akainu'yu yarım kalan yüzüyle öldürüyordu, millet akainu wbyi öldürdü diyor. Gören de dövüş başında tek attı falan sanar. Amiral fanları kadar çarpıtma yapan başka bir grup daha yok.
İşte yorum,işte analiz işte adam gibi adamlık

Kaido bin tane darbe aldı ama en son Luffy havada öldürücü darbeyi çaktı. Akainu da haşladı. Benzer işler. Kid’in hurda darbesini bile yazmışlardı Kaido’ya.

İşin esprisi o. WB'nin başının yarısı gitmiş, tabancayla tüfekle öldü deniyor.
Bu şeye benzemiş. Son vuruşu kim yaparsa o yendi gözüyle bakanlar olur ya. Heh ondan. :dd.d

Kafasının yarısı gitmiş birinin saliselik yaşam hakkı bile olmaz normalde. WB hayvanlığını gösteriyor. Ölmesindeki yüksek oran Akainu'ya ait bence de.

Akainu'nun gücü yadsınamaz. İnkar edilmemeli. Ya iz bırakıyor ya öldürüyor. Ama ben de anlayamıyorum gerçekten küçük görenleri. Hani sevmezsin, sevme. Ama gücünü kabul et. Mesela ben de Garp'ı sevemiyorum ama gücünü kabul ediyorum adamın.

Wb'yi kimin öldürdüğü konusu yoruma açık değil ki neyin tribine giriyoruz bu konu üzerinden. Adama en ağır hasarı Akainu verdi ama onu öldüren Bb ve at hırsızlarıydı. Onca yaranın üstüne adama grup daldılar ne haki var ne savunma direkt aldı bütün saldırıları gene yıkılmadı tirad atarak ayakta öldü anasını satayım.

Bu şeye benzemiş. Son vuruşu kim yaparsa o yendi gözüyle bakanlar olur ya. Heh ondan. :dd.d

Kafasının yarısı gitmiş birinin saliselik yaşam hakkı bile olmaz normalde. WB hayvanlığını gösteriyor. Ölmesindeki yüksek oran Akainu'ya ait bence de.

Akainu'nun gücü yadsınamaz. İnkar edilmemeli. Ya iz bırakıyor ya öldürüyor. Ama ben de anlayamıyorum gerçekten küçük görenleri. Hani sevmezsin, sevme. Ama gücünü kabul et. Mesela ben de Garp'ı sevemiyorum ama gücünü kabul ediyorum adamın.

Ben Akainu'yu hiç daha güçlü, daha hızlı vs. diye övmedim. Övenlerin çoğu bitiricilik üzerine övüyor. Kaido'nun kimseyi öldüremediği seride, WB ve Ace'i öldüreni övmek en normal şey.

Wb'yi kimin öldürdüğü konusu yoruma açık değil ki neyin tribine giriyoruz bu konu üzerinden. Adama en ağır hasarı Akainu verdi ama onu öldüren Bb ve at hırsızlarıydı. Onca yaranın üstüne adama grup daldılar ne haki var ne savunma direkt aldı bütün saldırıları gene yıkılmadı tirad atarak ayakta öldü anasını satayım.
Zaten ölüyordu orada, onların etkisi olmamıştır. Mevzu Çakır’ın ölümü gibi işte. Vurdular 2 bölüm sonra öldü. Öldüren değişmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık