Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1068: Bir Dehanın Hayali

Bölüm nasıldı?

• Iyi

Kullanılan: 45 37.5%
  • Orta

Kullanılan: 42 35.0%
  • Kötü

Kullanılan: 33 27.5%

• Kullanılan toplam oy
    120
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy korktu diyen, açıp seriyi yeni baştan okusun. Bu adam ne zaman , kimden korkmuş ki, daha önce yendiği bir rakipten korksun...... .Kaido işinden sonra Luccinin , luffyi zorlaması aşırı saçma olur.... Oda bu ne yapacağı belli olmaz gerçi...

Oda eskileri karşımıza çıkarıyor... Dört gözle ENEL reisin bir yerlerden çıkmasını bekliyorum artık.

Cp0 ne kadar güçlendi bilmiyoruz ama bu arc fişlerinin çekilmesi gerek. Ayrıca seraphimlerin güçlerini de görmüs olucaz.

BU arada sentomaru vegapunk'a çalisiyor demekki denizcilerden ziyade.

Eger bu arc sonu vegapunk tayfayla adadan ayrılirsa tahminen 2 şey olabilir.

1.) Sonraki durak elbaf

2.) Arada bilgileriyle Franky ve usopp saglam power alacak. Belki nami de araya kaynar, sunny ile beraber.

Kisaca saglam şeyler ögrenirler bilgi ve teknoloji olarak.

Cp0 ne kadar güçlendi bilmiyoruz ama bu arc fişlerinin çekilmesi gerek. Ayrıca seraphimlerin güçlerini de görmüs olucaz.

BU arada sentomaru vegapunk'a çalisiyor demekki denizcilerden ziyade.

Eger bu arc sonu vegapunk tayfayla adadan ayrılirsa tahminen 2 şey olabilir.

1.) Sonraki durak elbaf

2.) Arada bilgileriyle Franky ve usopp saglam power alacak. Belki nami de araya kaynar, sunny ile beraber.

Kisaca saglam şeyler ögrenirler bilgi ve teknoloji olarak.
Vega'nın Elbaf bağlantısı açıklandıktan sonra tayfanın gideceği yerde kesinleşmiş oldu. Çünkü Usopp olsun, WCI olsun durmadan Elbaf vurgusu yapıldı. Son savaş burada bile patlak verebilir.

Lucci King ve Queenden güçlüdür.

Bölüm hakkında yorum yapma isteğim bu kadar oldu.
Adamlar Teach ve tayfasını karargah basmışken geri kaçırıyorlar oldukları yerde de değil.Sonra biz Lucci amiral eder diyince filmci oluyoruz.Biz sadece filme göre mi konuşuyoruz şu an hayır.Ama sadece filme göre konuşurken de haklıymışım yanıldığımı sanmıyorum.Olur mu ya öyle şey diyenler düşünsün artık. @Montana Sağ koldan mı kaçmış Teach ? Desene fason yonko imiş bir Katakuri ve adamlarından kaçıyor bu adam bu zamana kadar iyi gelmiş.:hhh:

Son düzenleme:
Adamlar Teach ve tayfasını karargah basmışken geri kaçırıyorlar oldukları yerde de değil.Sonra biz Lucci amiral eder diyince filmci oluyoruz.Biz sadece filme göre mi konuşuyoruz şu an hayır.Ama sadece filme göre konuşurken de haklıymışım yanıldığımı sanmıyorum.Olur mu ya öyle şey diyenler düşünsün artık.
Amiral edemez, amiraller serinin zirvelerinden. Amiral’e yakın bir güç eder en fazla Yamato falan gibi. Ki sen 2 gün önce anca Sanji ike rakip olabilir falan diyordun Lucci için.

cp0 fişinin çekilmesi gerek demişsiniz siz bence seriyi okumuyorsunuz o kadar oluşum var ve yeni gösterdiği cp0'ı direkt ortadan kalksın diyorsunuz. Ee kutsallı kim koruyacak? Amiraller bile iplemez artık. 5 Elit mi koruyacak sahaya inip? Seriyi mantıklı gözden geçirelim.

İyi forumlar.

Amiral edemez, amiraller serinin zirvelerinden. Amiral’e yakın bir güç eder en fazla Yamato falan gibi. Ki sen 2 gün önce anca Sanji ike rakip olabilir falan diyordun Lucci için.
O dediğin mesajı bir bul çıkar ne demişim ne zaman dediğim de önemli.La sizler daha Vegapunk arcta güçlü olabilir tabii yea neden olmasın diye kabullenme evresine yeni girdiğiniz için zamanını merak ettim ne kadar yakınmış. :)

O dediğin mesajı bir bul çıkar ne demişim ne zaman dediğim de önemli.La sizler daha Vegapunk arcta güçlü olabilir tabii yea neden olmasın diye kabullenme evresine yeni girdiğiniz için zamanını merak ettim ne kadar yakınmış. :)
benim hiç vegapunk’ın gücüne dair bir söylemim olmadı. Sen Zoro>Lucci diyordun direkt. bir de bu Cp0 Lucci’den mi ibaret? sanki öyleymiş gibi konuşuyorsun. Lucci amiral diyebilmemiz için yonko komutanlarına tek atabilecek ya da kınları tek başına sololoyabilecek seviyede güç göstermesi lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık