Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1068: Bir Dehanın Hayali

Bölüm nasıldı?

• Iyi

Kullanılan: 45 37.5%
  • Orta

Kullanılan: 42 35.0%
  • Kötü

Kullanılan: 33 27.5%

• Kullanılan toplam oy
    120
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zaman atlaması öncesi luffy'nin en sağlam rakibi lucci idi.hikaye gereği yine luffy ile muhattap olması mantıklı.bence hasırların 3 komutanı içinden geçer ama sOda bu işte.

Meyve özelliğini kopyalamaktan ziyade, yetenek kopyalıyor. Jinbei'de meyve yok ama su kontrol gücünü S-Shark kullanabiliyordu. Zaten Mihawk'ın gücünün bir kısmının kullanılabildiğini gördük. Bir nevi Mini Şiçi bunlar. Asıl olayı Kuma'nın robotu gösterecek. Bakalım ne kadar başarılı bir kopya olacak.
Mini Shichi derken henüz birer çocuk oldukları için mi öyle dedin yoksa güçlerini mi kast ettin?

Mihawk dışındakilerin Shichilerden daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Büyüdükçe daha güçlü olacaksa ileride Mihawk'ı da geçebilir.

Seraphim kumada ve gerçek kumada aynı meyve etkin şuan. Seraphim kuma kingin pati pati meyvesi yemiş ve lazer atan versiyonu olmuş o zaman.

Who's Who'yu indiren Jinbei, belki lucci ile dövüşür. Lucci'de zorlanırsa lucci > Who's who deriz.

Fakat bölümdeki en büyük gizem kumanın meyvesinin seraphim kumada da olması. Aynı meyveye sahip iki kişi mi var yoksa kumanın bir kolu seraphim kumaya mı takıldı o sebeple mi meyveyi kullanabiliyor.
İki meyve var. Vegapunk istediği meyveleri kopyalayabiliyor.

Acaba kimlerin serapimi vardır.
Şuan açıklanan:
Jimbei Kuma hancock mihawk.
Hepsinin hayvan motifi var.

Karasakal ve buggy için gelecegini zannetmiyorum bu sebeple.

S-Reptile croco
S-bird dof
S-bat moriah(Bunun ihtimali daha çok gibi nedense)
S-dragon kaido

Bunları bekliyorum en çok
Şuana kadar gördüğümüz 3 Seraphim eski Savaş Lordlarının çocukluklarıydı. Bu bağlamda düşünürsek Hawk-Mihawk ise daha gösterilmeyenlerin eski Savaş Lordları olma olasılığı bir hayli yüksek.

*Ekleme:

Teach'e ait bir Seraphim olacağını sanmıyorum. Yanlış hatırlamıyorsan Teach Moriah'ın yerini doldurmak için Savaş Lordlarına alınmıştı.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık