Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1066: Ohara’nın İradesi

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 68.9%
  • Orta

Kullanılan: 51 20.9%
  • Kötü

Kullanılan: 25 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    244
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belki rakip çıkıyordur sana :dd.d

Sen rahat etmeyeceksin. 10 lafından 5i Law ölsün, ölmüş, ölecek vs. Oda'ya mektup yolla. Op böyle tatmin etmeyecek seni :ddd.dd
Op'un artık tatmin etmesi mümkün değil. Konumuz o değil de sen gerçekten Teach karşısına çıkan Law'ın yaşama şansı olduğunumu düşünüyorsun? Law'ın ileriye taşıyabileceği bir iddiası, bir misyonu yok. Haliyle daha fazla bocalamadan ölmesi en makul seçenek.

Ölümsüz Teach teması harika olacak.

Alpa'dan mı bahsediyorsun? Bu muhabbeti başlatanın o olduğunu mu sanıyorsun ve o bizlerin beynini yıkamış böyle masum gençler olarak köşede beklerken kanaat önderimiz Alpa ile akmışız alemlere yani sadasgahgaha Sanji'nin bacağının kırılmaması tahmin ettiğimden daha çok etki etmiş sana MW
Tam olarak yazdığın şekilde sanmıyorum biliyorum birşeyi 40 kere söylersen kimin başlattığının ne önemi var zaten.:hhh::hhh:

Tam olarak yazdığın şekilde sanmıyorum biliyorum birşeyi 40 kere söylersen kimin başlattığının ne önemi var zaten.:hhh::hhh:
Ya işte bu bilgi öyle bir bilgi ki tersine algı yapmaya çalışırken 40'ı 10'la çarpsan bile bir etkisi olmuyor. Ama mesaiye devam gece yatmadan bugün zorocular için ne yaptım dediğinde edecek iki kelamın olsun. Huzur içinde uykuya dal MW

Op'un artık tatmin etmesi mümkün değil. Konumuz o değil de sen gerçekten Teach karşısına çıkan Law'ın yaşama şansı olduğunumu düşünüyorsun? Law'ın ileriye taşıyabileceği bir iddiası, bir misyonu yok. Haliyle daha fazla bocalamadan ölmesi en makul seçenek.

Ölümsüz Teach teması harika olacak.
Basbaya düşünüyorum. Hatta yenme ihtimalinin bile olduğunu biliyorum.

Var. D. D. D.

Onaylanmamış Spoiler:

Chapter 1067: "The Punk Records"

Vegapunk was born a genius, but he also ate the nomi nomi "brain" fruit that allows him to store infinite information in his head but makes his head grow more and more as the information increases.

The top of Egghead, "Punk Records" is Vegapunk's brain, the apple in his head is a transmitter. Vegapunk's dream is to make the information stored in his brain usable by everyone.

Lucci's group arrives at Egghead, but Shaka warns them not to enter the island. Shaka tells the other satellites to prepare for a fight, and the original Vegapunk asks Luffy to get him away from the island.

The chapter ends with a dragon move.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık