Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1066: Ohara’nın İradesi

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 68.9%
  • Orta

Kullanılan: 51 20.9%
  • Kötü

Kullanılan: 25 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    244
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya ciddiyim şaka falan yapmıyorum. Wano'da bize gösterdiği Law'ın Karasakal'a Vergo muamelesi çekmesi gerekir. Lakin Karasakal bu seride üzerine 20 yıldır yatırım yapılan tek karakter olduğu için onun galibiyeti kesin. Mesele ne şekilde olacağı...
Bu doğru. Oda'da farkındadır bunun. Ama ben ters köşe olabileceğini de düşünüyorum. Yani ihtimal veriyorum. Karasakal bugüne kadar istediğini elde ede ede gitti. Karakter içinde bir ilk olabilir.

Sonuç ortaya çıkana kadar benim dayanağım yaptıklarının deniz savaşı olması ve Trafalgar deniz muhaberesi diye bir şeyinde gerçek oluşu. Bakalım Oda, bilindik dümdük hareket mi edecek yoksa numara mı çekecek.

Ya ciddiyim şaka falan yapmıyorum. Wano'da bize gösterdiği Law'ın Karasakal'a Vergo muamelesi çekmesi gerekir. Lakin Karasakal bu seride üzerine 20 yıldır yatırım yapılan tek karakter olduğu için onun galibiyeti kesin. Mesele ne şekilde olacağı...
Zaten çekmiştir. Augur olmasa denize düşüp yenilecekti. :oleyo:

Antik robotun pili bittiği için hareket etmiyor olabilir.
Law'ın enerjii bitti denebilir.
Vegapunk robotlarının pili bitmiş olabilir.
Frankynin yakıt sorunu çözülmüş olabilir.
Sanjinin pili bitmiş artık kızlara bakmıyor olabilir.

çok enteresan değil mi yazar ufak bir detay, gizem için kılı kırk yararken spoiler paylaşanlar bile twde kırk takla atarak spo veriyorlar o da ne olduğu belirsiz. Çok ilginç ya şu seride herkes kırıntıcı sanırsın okuyucu afedersınız fare de bu kırıntılara a dan z ye muhtaç bırakıyorlar bizi hem yazar hem diğerleri

çok enteresan değil mi yazar ufak bir detay, gizem için kılı kırk yararken spoiler paylaşanlar bile twde kırk takla atarak spo veriyorlar o da ne olduğu belirsiz. Çok ilginç ya şu seride herkes kırıntıcı sanırsın okuyucu afedersınız fare de bu kırıntılara a dan z ye muhtaç bırakıyorlar bizi hem yazar hem diğerleri
Odacılık oynuyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık