Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1066: Ohara’nın İradesi

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 68.9%
  • Orta

Kullanılan: 51 20.9%
  • Kötü

Kullanılan: 25 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    244
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dr.Vegapunk'ın kafasındaki elmanın, beynini bir şeytan meyvesine aktarmaya çalıştığı bir deney olduğuna %90 falan eminim.

-Allah aşkına bu nedir yahu? Sen oradaki adamların tehlikeli olduklarını düşünüyorsun ve yok ediyorsun. Ama arkasında bıraktıkları yazılı eserleri tehdit olarak görmüyorsun. Bırakın bilgisiz olmayı; okuma yazması olmayan birisi bile, bu şekilde yok edilen bir adada yazılı kaynak bırakmaz. Geçin bu işleri.

-Bir de Ohara halkı son bir kararlılık gösterdi diyorsun, arkasında da denizciler bilgisiz olduğu için bu kitaplar kaldı diyorsun. Karar ver, denizciler salak olduğu için mi kaldı o kitaplar yoksa Ohara halkı kararlılık mı gösterdi? Kararlılıktan kastın kitapları suya toplamak mı?

-Dragon ile Vegapunk aynı gün çiçek bırakmaya gelmişler. Tesadüfe bak, hahaha.

-Saul'u öldürmemesi tamamen aptalca bir karar. Saul ölmeden önce devlere bilgi de verebilirdi, kitapları toplamaya gidin diye. İlla yaşaması mı lazım?

---

1. Vegapunk gibi birisi takip edilmiyor mu? Yok edilmiş adaya nasıl gitti?

2. Adayı yok etmenden 1-2 ay geçmiş, insan hiç mi kontrol etmez? Biz burayı yok ettik de, bir şey kaldı mı diye?

3. Vegapunk Elbaf'ta ne kadar kaldı, fark edilmedi mi yokluğu?

4. Neden Luffy her yere beklenen birisi?

Bölüme 3 puan veriyorum. 20 üzerinden.
1.Sorunun cevabı: soda

2.sorunun cevabı: sodaa

3.Sorunun cevabı: sodaaa

4.Sorunun cevabı: godaaaaaaaaaa!

Aslında yeni pek bir şey yok ama Vega ve Dragon dostluğu ve devrimcilere dair pek çok yeni bilgi gördük, öğrendik. Bu bilgiler ışığında taraflar daha net belirlendi. Her şeyden öte, işlevsiz denilen Dragon'un aslında baya icraati olduğu anlaşıldı. Asıl olaylara baya baya akıyoruz. Vegapunk'ın kendisi bile gösterildi la? Daha ne istiyoruz anlamıyorum ki?

Hikayenin tutarlı olmasını istiyorum ben şahsen. Bölümde önemli bilgiler var ama, Saul'ün ölümü üzerine karakter inşa eden Robin de var. Adadaki kitapları görmelerine rağmen hiçbir şey yapmayan denizciler var. Maalesef bu iki tutarsızlık yüzünden diğer bilgilere yükselemiyorum.

Hikayenin tutarlı olmasını istiyorum ben şahsen. Bölümde önemli bilgiler var ama, Saul'ün ölümü üzerine karakter inşa eden Robin de var. Adadaki kitapları görmelerine rağmen hiçbir şey yapmayan denizciler var. Maalesef bu iki tutarsızlık yüzünden diğer bilgilere yükselemiyorum.
Bu bölüm kayda değer ve yeni olan ne öğrendik? Bu mesajı yazmadan önce bölümü tekrar okudum ama tek bir şey yok. Vegapunk'ın kafası, Saul falan demiyorum, bunlar anlamsız şeyler. Kayda değer olan tek bir nokta göremedim.

Var aslında, ayakkabılarda süzülme fonksiyonu varmış :eek: Bölümün gerisi bomboş.

Ben de bu sayfayı arıyordum. Bulamayınca hayal gücüm uydurdu sandım.
Bu bölüm kayda değer ve yeni olan ne öğrendik? Bu mesajı yazmadan önce bölümü tekrar okudum ama tek bir şey yok. Vegapunk'ın kafası, Saul falan demiyorum, bunlar anlamsız şeyler. Kayda değer olan tek bir nokta göremedim.

Var aslında, ayakkabılarda süzülme fonksiyonu varmış :eek: Bölümün gerisi bomboş.
@İtachi_27 'ye sormak gerek, önemli bilgiler öğreniyoruz, ama siz beğenmiyorsunzu diyordu. :/ Teori yaz da okuyalım be, önemli bilgiler varmış ya. :)

Olm bu nasıl bir yaraticilik lan of adam Allah mi ya dunyanin en dahi adamı ve kafası büyük ve einsteina benziyor helal oda ben senden razıyım sen bir dahisin senin de kafan patlıcan gibi olmaliymis

Dragon'un savaş istemeyen kişiliğini öğrendik. Devrimcilerin motivasyon kaynağını. Elbaf'ın tarihi gerçekleri bildiğini öğrendik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık