Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1064: Çokbilmiş’in Araştırma Katmanı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 115 64.2%
  • Orta

Kullanılan: 44 24.6%
  • Kötü

Kullanılan: 20 11.2%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan oha!!! Yavaş hayvan herif yavaş. Deprem yumruğunu blokluyor, bir başına meyve kapatan adamdan meyvesiyle kan alıyor, anlık K.O. yapıyor. Bu ne oğlum. Dressrosa'nın acısı çıkmadı mı hala Oda? Wano'da Mama'yı Kid'le yenmesine, Law daima yanında biri ile savaşır teketekte bir olayı yok diyenleri susturmak için mi uğraşıyon nedir? Blackbeard bir yandan keskin nişancı yolluyor bir yandan kendisi saldırıyor falan.

Yalnız bu vs bitmeyecek gibi. Bir yerden Sakazuki dalacak bunlara hadi hayırlısı. Herif ne bekliyor anlamadım ama herkes sürekli bir yerlerde karışıyor. Dünya savaşı yaklaşıyor. Vegapunk ölüm döşeğinde. Dragon'un methini duymuş bir yerden accık da benle takılsın diyor. Niye acep.

Ulan oha!!! Yavaş hayvan herif yavaş. Deprem yumruğunu blokluyor, bir başına meyve kapatan adamdan meyvesiyle kan alıyor, anlık K.O. yapıyor. Bu ne oğlum. Dressrosa'nın acısı çıkmadı mı hala Oda? Wano'da Mama'yı Kid'le yenmesine, Law daima yanında biri ile savaşır teketekte bir olayı yok diyenleri susturmak için mi uğraşıyon nedir? Blackbeard bir yandan keskin nişancı yolluyor bir yandan kendisi saldırıyor falan.

Yalnız bu vs bitmeyecek gibi. Bir yerden Sakazuki dalacak bunlara hadi hayırlısı. Herif ne bekliyor anlamadım ama herkes sürekli bir yerlerde karışıyor. Dünya savaşı yaklaşıyor. Vegapunk ölüm döşeğinde. Dragon'un methini duymuş bir yerden accık da benle takılsın diyor. Niye acep.
Trao bütün tuşlara bastı ve Tiç'in tek atmasını beklemeyen herkes için normaldi yaşananlar. Tiç böyle bir adam ama savaşı bitirmek isterse Tiç'in repliğini yazayım sana "Hehe, fena değilsin Trao-kun. Gücümün %2.5'ni kullanmama neden oldun ama artık bu savaşı bitirmenin zamanı geldi."

Trao bütün tuşlara bastı ve Tiç'in tek atmasını beklemeyen herkes için normaldi yaşananlar. Tiç böyle bir adam ama savaşı bitirmek isterse Tiç'in repliğini yazayım sana "Hehe, fena değilsin Trao-kun. Gücümün %2.5'ni kullanmama neden oldun ama artık bu savaşı bitirmenin zamanı geldi."
Bütün tuşlara bastı mı emin değilim ama güzel dalmış Karasakal'a haklısın. Şerefsiz Kaido'ya göstermediği uyanış saldırılarını gösteriyor. Cinsiyet değişikliği ameliyatına kızdıysa demek ki. :fool: Baya şov yapmış ama bunları kenarda sırtlan gibi bekleyen şovun kralı var o yüzden ben o vstan bir kazanan beklemiyorum. Karasakal'ın meyveyle ilgisi yok gibi görünüyor, yol poneglifleri asıl hedefi. Bi katakulliye getirip çalacak o iş garanti. Sonra Sakazuki gelir herhalde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık