Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1064: Çokbilmiş’in Araştırma Katmanı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 115 64.2%
  • Orta

Kullanılan: 44 24.6%
  • Kötü

Kullanılan: 20 11.2%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach demişsin, bilmeme ihtimali yok.
En standart saldırısı Amputate'yi şok dalgası sanan birinden bahsediyoruz. Doc'a Stronger için " Endişelenme ona bir şey olmadı. Birleştirince düzelir. " demeyen birinden. Sırf kesildi diye böyle bir gücü olduğu söylenmemişti diyen birinden.

Treboll, bile kesilince senin meyvenin nasıl işlediğini biliyoruz diyerek kendini birleştirmeye çalışmıştı. Gerçi orada da Law gte getirdi. :ddd.

En standart saldırısı Amputate'yi şok dalgası sanan birinden bahsediyoruz. Doc'a Stronger için " Endişelenme ona bir şey olmadı. Birleştirince düzelir. " demeyen birinden. Sırf kesildi diye böyle bir gücü olduğu söylenmemişti diyen birinden.

Treboll, bile kesilince senin meyvenin nasıl işlediğini biliyoruz diyerek kendini birleştirmeye çalışmıştı. Gerçi orada da Law gte getirdi. :ddd.
R-Room uyanış tekniği. Uyanış açtığını biliyor Teach.

Manga Plus versiyonuna baktım ara var yazısı yoktu orda. Yourumun üzerine scanlere (cuma günü buraya atılan şey). Baktım ve orda varmış. Korsanında olan ara yazısının resmisinde olmaması ilginç.
Mangaplus'ta tüm manga sayfalarında takvim kısmı var. Oraya yazıyorlar gelecek bölüm ne zaman diye. Bölüm sonların ise hep "to be continued" yazıyor.
Op için gelecek bölüm takvimde...

Teach biliyor bilmiyor neyse de ölümsüz Teach hikayecilik açısından Oda'nın en büyük başarılarından biri olur, seriiye dram kattığı gibi gizem unsuru da ekler. Ölümsüz bir adam nasıl oluyor bunu görürüz, Tanrı Nika karşısında.

Teach biliyor bilmiyor neyse de ölümsüz Teach hikayecilik açısından Oda'nın en büyük başarılarından biri olur, seriiye dram kattığı gibi gizem unsuru da ekler. Ölümsüz bir adam nasıl oluyor bunu görürüz, Tanrı Nika karşısında.
Eğer tarihine bağlı kıldırırsa Teach'i Luffy'e bırakmaz gibi de geliyor bana artık.

Oluru var ama mümkün değil.

Akainu için Sabo imkansız değil, en nihayetinde Sabo'da Ace'in kardeşi ve yıllar sonra magmayı yakan ateş teması ile gelen intikam harika olur.
Tarihe bağlı kıldırırsa dedim ben de zaten. Edward Teach bir kaç kılıç darbesine ölmüş. Seride fazla ölüm olmuyor ama Karasakalın yenilgisini kılıç üzerinden yaptırabilir. Shanks ile çocukluktan başlayan husumetler var. Mümkün değil diyerek tamamen atamıyorum kenara.

Sabo oluyorsa bu da olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık