Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1063 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Dattebayo..! Osman sana 2014 olası bir Luffy vs Bb de Luffy karanlık meyvesinin etkisini hakiyle engelleyecek bir teknik çıkaracak demiştim. Bak Law şimdiden o tekniğin ön gösterimini hazırlıyor bize. Luffy bunda da ustalaştığında Im ile dövüşür artık.

Law’un meyvesi uyanisla dis dayanikliligi pas geciyor biliyorsun degil mi :D Haki’yle ic organlarini koruyamiyorsun. Eger dovus stiline uygun guclu bir meyve yersen Law’un ya da BB’nin yaptigi gibi Haki azmanlariyla da kapisabiliyorsun. (dip not: bu adamlar tabi ki iyi Haki’ye de sahipler.)

Bilim de benzer calisiyor OP’ta. Yuen seviyesindeki Sanji’yi 5 dakikada YC1 yapti.
Doğru ama şimdi görmediğimiz şöyle bir durum var. Kaido ve bigmom h.hakiyi silahlarına kaplıyordu. Law ise hep bedene vurdu. Bu güç bedene kaplanabiliyorsa lawın meyvesinin gücünün içine geçememe ihtimali var.
Ayrıca bakıldığı zaman lawın içeriden vurması demek rakibe saldırı isabet ettirmesi demek. Güçlü birinin saldırı issbet ettirmesi ile denk duruma düşüyor. Asıl olay dövüşte rakibe saldırı isabet ettirmek zaten. İçeriden vurması dışarıdan vurması karekterle alakalı. Kaido bu konuda umursamazdı , örneğin shanks gibi bir kılıç ustası law gibi birine o açığı vermez. Yaklaştığı an bitirir işini.

Bunlardan ziyade bende bazı meyvelerin kişiyi , ciddi seviye yukarı lige taşıdığını düşünüyorum. Örneğin momonosukenin yediği meyve , dehşet bir güç artışı sağlıyor muhtemelen. H.haki veya ryou kaplamayı bilmeyen kesemeyecek momoyu muhtemelen. Veya güçlü bir logia kullanıcısıda zorlanabilir.
Gene benzer şekilde lawın , karasakalın meyveleri de kişiye ciddi güç artışı sağlıyor.
Mesala lawın veya BB nin bu meyveler sonrası haki açığını meyve kapatabiliyor. Ancak üst liglerde gene haki konuşuyor.

@Dattebayo..! Osman sana 2014 olası bir Luffy vs Bb de Luffy karanlık meyvesinin etkisini hakiyle engelleyecek bir teknik çıkaracak demiştim. Bak Law şimdiden o tekniğin ön gösterimini hazırlıyor bize. Luffy bunda da ustalaştığında Im ile dövüşür artık.
Hatırlıyorum abi çok değişik çarsın hakikaten. Ayıksam hayata dair bir iki fikrini alırdım mal gibi OP muhabbeti açtım anasını satayım

Dof'a da artı yazdi hadi yine iyisin, güçlü haki meyve güçlerini terse çevirebilirmiş. Dof Aokiji'nin buzdan kurtuluyordu ama Cracker donmuş. Cracker'ın hakisi Dof'tan iyi diyenler utanır mı? @Starrk @Mewtwo @Miyata Ichiro
Dof’a oradan artı yazmadı aslında asıl kafesten yazdı ne Fuji ne de Zoro terse çevirebilmişti hatta adadaki herkes. ;) Miyata’nın utanması zaten yokta diğerlerini bilmem.:ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 37)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık