Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1063 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oha bu bölüm bizim bildiğimiz op mu? Bu kadar olay oda için haddinden fazla değil mi? Aman aman neler oluyor nerelere gelmişiz? Efsane bir sayı bizleri mi beklemekte??
Bu arada kadın law için kurşun atar kurşun yerim. Ben böyle bir çekicilik görmedim.
Bu bölümde Law değişince tayfası hemen sulanmış ağızlarının suyu akmış yani gerçek komedi bu olsa gerek Oda iyi iş çıkarıyor.Law adına utandım.O tulumluları kadınlar adasında bırakıp gitmeliydi.
@Ölüm Cerrahı dof savunan biriyle tartışıyordu. Seni etiketlemiş gel diye sen de destek atmışsın dof savunan adama karşı desteklemişsin. Ne diyeceğiz?
Tartışma ne bilmiyorum mesajı da anlamadım açıklamasını yazınca ne olduğunu söyledim kim kimi savunmuş ben bilmem bahsettiği konuyu yorumladım.

Yaa sabır, sabahtan beri sizin yazdıklarınızı okuyorum. İkinizin yazdıklarında gram mantık yok. Kaido ve BM gibi kişiler hakileri ile Law'ın ışınlanma yeteneğini kullanmasını engelledirler. Ama Luffy, Law'ın onu ışınlanması için engellemiyor. Olay bu yani, bunu anlamak zor olmamalı.
Haki antlaşması ironik.

Hakisini aştığı için ışınlayamadı. Doffy-Kid-Zoro-Luffy'nin hakisi aşmadığı için ışınlıyor. Bu kadar net. Bu kadar basit.

Bu bölümde Law değişince tayfası hemen sulanmış ağızlarının suyu akmış yani gerçek komedi bu olsa gerek Oda iyi iş çıkarıyor.Law adına utandım.O tulumluları kadınlar adasında bırakıp gitmeliydi.

Tartışma ne bilmiyorum mesajı da anlamadım açıklamasını yazınca ne olduğunu söyledim kim kimi savunmuş ben bilmem bahsettiği konuyu yorumladım.
Kaptan da erik gibi... Kıvamına gelmiş tüm tayfa. Manası çok derin.

Haki antlaşması ironik.

Hakisini aştığı için ışınlayamadı. Doffy-Kid-Zoro-Luffy'nin hakisi aşmadığı için ışınlıyor. Bu kadar net. Bu kadar basit.
Aşamak ile ne alakası var bunun? Doffy-Kid-Zoro-Luffy gibi kisiler, hakisi ile Law'ın onları ışınlanmasını engeliyor mu? Hayır, engellemiyorlar.(Ki bunuda geçtim, böyle bir şeyden haberleri dahi yoktu. Law da bunu yeni öğrenip ilk kez uyguluyor. Ve ilk seferinde baya zorlanıyor gibi görünüyor. Herkesin yapabileceği bi sey değil) Ama Kaido ve Big Mom gibi kisiler çok güçlü hakilere sahip olduklarından dolayı engelliyorlar.(ve nasıl engellenecegini biliyorlar, ve bayada ustalar çünkü law gibi zorlanma durumları bile olmuyor. Büyük ihtimalle bunu yapabilmekte ustalık istiyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık