Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1063 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Usta @Master of Puppets ile aynı hataya düşüyorsun bak, Sugarin yeteneği mutlak, Çinjaoda kral haki var adam kurtulamıyor, Law normal hakiyle Doq dan kurtuluyor :) burda bir de Crocoya eksi yazar, Crocoda haki olsa İvankovun erkek yapan hormonundan kurtulup özüne donebilirdi:)
Yahu herkeste armament haki var, herkes kullanabiliyor mu? Bu nasıl mantık reipercim :D Kocana ile ilgili attğım sahneye bak, çinjao yapabiliyor mu onu?

Sakince yaşamak istiyorum diyen adam denizci avlamış geçmişte. Sonra başka konularda tezatlıklardan, değişim olaylarından bahsederler...

Mihawk korsan değildi, ödülü yoktur muhabbetleri bile edildi tartışıldı bu forumda komedi gibi. Sonra herkes işine geldiği gibi unutturuyor bir şeyleri...

Mihawk ikizler burcu çıktı. Yükseleni de balık.

Meyve gücünün karakter gücünden ayrı olduğunu mu iddia ediyorsun?

Sen bilimden bahsedince aklıma şuradaki Hüseyin karakteri aklıma geldi. Bilime ve konuya bakışınız aynı.
Sen fiziksel güç ile karakterlerin genel gücünü karıştırıyorsun. Fiziksel kuvvet diyorum ben zaten. Kaido daha güçlü ataklar yapabilir ama Burgess daha fazla ağırlık kaldırır “kendi fiziksel gücüyle”

Sen fiziksel güç ile karakterlerin genel gücünü karıştırıyorsun. Fiziksel kuvvet diyorum ben zaten. Kaido daha güçlü ataklar yapabilir ama Burgess daha fazla ağırlık kaldırır “kendi fiziksel gücüyle”
Adadan ağır ne kaldırabilir mesela? Karakterin gücü arttıkça meyvenin kullanışı da artar. Kullanıcının fiziksel gücünün dayanabileceği sınırlarda etki gösterebilir meyve.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık