Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1063 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu ödül sistemi değişlikliği doğru Croc'un olayından bahset diyorum sana ben. Patlamadın yani sen, aynen. :hhh:

Crocodile sonrası Dofcular iyice iptal oldu diye boşa demiyorum. :D
Patlamış olmam için büyük bir laf söylediğim zaman çıktığında kabul etmemek gerekir.
Mesela Mihawk 3 milyar üstü çıkarsa imparator olur desem ve çıktığında kabul etmezsem patlamış olurum.

Mihawk'ın 3.6 almasına retcon diyor ama, Croco 80 milyardan 1.8 milyara çıktı. Jinbei böyle artmadı diye Croco övüyor. Anlayacağın işine gelenleri alıyor, gelmeyene retcon diyor. :d
Mihawk'i çıkartıp Croc'u düşünüyorsun sorsak biz işimize geleni alıyoruz. :S

Size göre MF de Mihawk Crocodile'ı ciddiye almadı hikâyelerini mi yazsaydık? Ne varsa onu diyoruz. Bu adam 81 M ödüle sahipti ne dersen de ama gerçek bu sen konuş daha...

Mihawk'ın 3.6 almasına retcon diyor ama, Croco 80 milyardan 1.8 milyara çıktı. Jinbei böyle artmadı diye Croco övüyor. Anlayacağın işine gelenleri alıyor, gelmeyene retcon diyor. :d
Koskoca Hancock ve Buggy var.Hayvan gibi artış almış.Jinbe gibi birisinin tayfasında değilse tüm Shichiler böyle bir artış alacak.Herkes retcon Crocodile değil.
Moria Karasakal'ın tayfa elemanı olarak gözükeceği için 1 milyarı çok geçmez.
Weevil tek başına 1.5 edebilir.Zaten donmuş ödüller arasında en yüksek ödüle sahipti.

Shanks'ın ödülü 14 sene önce 1 milyar olduğu açıklandığında; Mihawk için hemen sevinmeyin, ödülleri yüksekken dövüşmemiş olabilirler diyordu. Mihawk'ın 3.6 milyar çıkınca 1 milyardan 3.6 milyara çıkmış olabilir diye oranı az diyordu. dasasd

Shanks'ın ödülü 14 sene önce 1 milyar olduğu açıklandığında; Mihawk için hemen sevinmeyin, ödülleri yüksekken dövüşmemiş olabilirler diyordu. Mihawk'ın 3.6 milyar çıkınca 1 milyardan 3.6 milyara çıkmış olabilir diye oranı az diyordu. dasasd

Mihawk karakterinde birisi için ödül bir şey ifade etmiyor. Zamanında küçük görülmeseydi, dile bile getirmezdim ödül mevzusunu. ''Sadece sakince yaşamak istiyorum'' diyen bir adam 10 milyon alsa da sorun etmem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık