Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1063 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gündüz vakti pcdeyken atacağım ilgili sayfayı. Hiç zor durumdaymış hissiyatı vermedi. Resimler spoilerdan daha çok rahatlattı. :dd.d

Edit: Emin olmak için yeniden baktım. Erkeğe dönüşmüş halinin olduğu panelde beyaz yıldırımlar var sonra ki sayfada dalgalanan siyah. Çizip gösteririm. Konuşulur üzerine yine.
Beyaz yıldırım var da bu doq un meyveyi anlamadım. Lanet gibi bişi mi yapıyor ki ? Hormonlarla alakası yok bunun direk kadın yaptı. Adam bir anda debuff priest oldu :D Ya kendisi ya da meyve yeteneği çok güçlü değil belli ki haki ile kendini düzeltebiliyorsun. Sağa sola curse atan npc ekledi çizer seriye. Haki ile düzeltme-dönüşüm-karşı gelme bm meyvesi ile yapıyordu iyileştirme işini. Kaido mu bunu kullanıyordu ki ? Offpanel de demek ki law 2 yonkou üzerinde minik çalışma yapmış bişiler kapmış...

Beyaz yıldırım var da bu doq un meyveyi anlamadım. Lanet gibi bişi mi yapıyor ki ? Hormonlarla alakası yok bunun direk kadın yaptı. Adam bir anda debuff priest oldu :D Ya kendisi ya da meyve yeteneği çok güçlü değil belli ki haki ile kendini düzeltebiliyorsun. Sağa sola curse atan npc ekledi çizer seriye. Haki ile düzeltme-dönüşüm-karşı gelme bm meyvesi ile yapıyordu iyileştirme işini. Kaido mu bunu kullanıyordu ki ? Offpanel de demek ki law 2 yonkou üzerinde minik çalışma yapmış bişiler kapmış...
Sadece cinsiyet değiştiriyorsa ne gibi özelliği olabilir ki? Kadınlar zayıftıra mı bağlayacak?

Sadece cinsiyet değiştiriyorsa ne gibi özelliği olabilir ki? Kadınlar zayıftıra mı bağlayacak?
Meyve sadece cinsiyet değiştirmiyordu da kadın yapma işini zayıfa bağlamaya bilir. Seride güçlü kadınlar var malum 1 tanesi anomali varlıktı yonkou idi. Lanet-hastalık=kadın yapma çok cinsiyetçi kaldı çizer serinin başında beri trans karakter ekliyor. Rastgele olabilir, anlık cinsiyet değişikliği güçsüzleştirebilir. Panel çıksın anlarız bu kısmı. Dokunmadan nasıl yaptı takıldığım mevzu bu asıl.

Law sen böyle taklaya gelip 1 v 5 içine düşecek adam değildin yiğidim noldu sana? Acilen birilerine yanlaman lazım bu işin sonu kötü.

Lawın gittiği ada açıklanmış mıydı? Wanodan sonraki son 3 ada da belli ki önemli adalar, Lawın adası hangisi acaba. Lawın adasının ne olduğuna bağlı olarak ordan birileri gelebilir.

Hastalık mevzusu kişinin zayıf olarak gördüğü şeyle alakalı olabilir. Ya Law'dan ya Doc'tan kaynaklıdır yani. Öyle bir şey olması lazım yoksa kadınlığı hastalık olarak okuyan meyve ağır cinsiyetçi, Oda 'nın böyle bir saçmalık yapacağını sanmıyorum.
Meyveler ağır leş, yaratıcılık sıfır. Oda'nın pili bitmiş anlaşılan.

Hastalık diyince bende cüzzam müzzam bulaştırıyor sandım, kadına dönüştürmekle hastalığın ne alakası var? Hastalık yayan bir meyve nasıl bir insanın cinsiyetini değiştirebilir ki? Oda iyice saçmalamaya başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık