Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1063 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burgess'in meyvesi o kadar zorlama ki...İyi yarın bir gün anormal zeka veren anormal çeviklik veren anormal kafa atma gücü veren meyveler falanda çıkar.

Oda'nın meyve konusunda hayal gücü bitmiş belli.Daha gorosei var im var Dragon var...Hepsinin haki kullanıcısı çıkmayacağını düşünürsek bakalım onlarda nasıl zorlamalar görücez.

Normalde Big Mom’ı yenmiş Law’ın o meyve ve hakiyle karasakal’ı alması ya da rahatça kaçması lazım ama hepimiz biliyoruz ki Karasakal, Law’ı yenecek. Oda yine yapacağını yaptı. Acaba sadece poneglyph’leri kaptırıp kaçacak mı yoksa meyvesini de çalacak mı? Law madem yenilecekse Big Mom’la niye dövüştü o zaman? Law’ın meyvesinin gizli yeteneği hala kullanılmadı. Kendini öldürüp, başkasını diriltme gücü var. O yüzden o gücün final savaşında Luffy için kullanılacağını varsayarsak teach’in ope ope’yi alıp Law’ın ölmesi mantıksız oluyor. Eğer teach Law’ı da elinden kaçırırsa Hancock’tan sonra 2.hezimet olacak acaba Oda Teach’i çaresiz ve zayıflamış bırakmaya mı çalışıyor? Bilemedim. Bu arada Aokiji ve Shiryuu, puding‘i kaçırmış sanırım. Meyvesini mi alacaklar yoksa başka bir amaçları mı var bilemedim.
Pudding uyanışı ile eski yazıları okuyabiliyormuş poneglifleri okutmak için almıştır büyük ihtimalle

Birşeyler olsa da şu Karasakal'ı pas geçip direkt Marine'ye dalsalar. Çok önceleri söylemiştim bu tiplerden son rakip olmaz diye, gözlemlediğim kadarıyla forumda benle aynı düşünmeye başlıyor sonunda.. :D

Luffy, bu arc Akainu'yu bile yense karşısına en çok yakışan son rakip Kid'dir.

Bölümü okudum yağ gibi gitti. Anlaşılan Teach bizim Luffy nin ne kadar tanıdığı varsa bunlardan koleksiyon yapacak :artiz:

Burgess'in meyvesi o kadar zorlama ki...İyi yarın bir gün anormal zeka veren anormal çeviklik veren anormal kafa atma gücü veren meyveler falanda çıkar.

Oda'nın meyve konusunda hayal gücü bitmiş belli.Daha gorosei var im var Dragon var...Hepsinin haki kullanıcısı çıkmayacağını düşünürsek bakalım onlarda nasıl zorlamalar görücez.
Madem böyle meyve vardi, niye lastiğin peşine düştü Burgess, gomu gomu deyip uzayacak bir de kaslarindan olacakti, BBnin Hancockun meyvesinin peşine düşmesi de ayni. E. Oda harbiden saçmalıyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık