Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1063: Sahip Olduğum Tek Aile

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 158 71.8%
  • Orta

Kullanılan: 41 18.6%
  • Kötü

Kullanılan: 21 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    220
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law neyine güvenip de hadi kapışalım moduna girmiş acaba :D Karasakal'ın kendi dışın da tayfasında ki üyeler de sıkıntılı. Law da tayfa da yok silip süpürecekler seni haberin yok. Karasakal yol kitabelerini dızlarsa bence raftel'e gitmeye en yakın kişi olur hasır şapka tayfasının da 1 adım önüne geçmiş olur. Law tek başına kazanamaz bu savaşı ya coby için gelen ekip el uzatacak ya da cora-san mezarından kalkıp yardım edecek.

Ace ile olan kapışmada Burgess, Stronger, Doc Q, Van Auger ve Lafifte vardı.

Law ile olan kapışmada ise Lafifte hariç herkes var.

Oda cidden çok leş yazarsın ya :D

Bu arada net Law esir alınıp Ace vol2 yaşanacak. Bu yazardan daha fazlasını beklemek onu yüceltmek olurdu.

Luffy reyiz çok güçlü olduğu için Oda onu ciddiyetsiz çiziyor başından beri böyleydi. Yoksa hikaye ilerlemez.

Atağını kimseye kondurduğunu görmedik.:D

Law'ın Karasakal'dan korkması için bir sebep yok. Daha yeni iki kişi de olsa yılların yonkousunu devirmişsin. 3 milyar ödül almışsın. Karşına 4 milyar ödüllü tazecik bir yonkou çıkıyor. Ana karakter olsan tam sıradaki basamak bu olacak zaten. Ama işte bu sefer ana karakter kadar plot sahibi ana karakterin karanlık versiyonu var karşısında. Hikaye müsaade etmeyecek Law'a.

Aynı bölümde Teach hem Puding'i kaçırıyor, hem ponelerin peşine düşüyor. Bu hikaye anlatımı şunu gösteriyor. Teach de Luffy gibi Raftel'e ulaşacak. KK olmak için Raftel'de One Piece'in önünde dövüşecekler. Kazanan sıcağı sıcağına One Piece'i ele geçirip KK'lığını ilan edecek.

Seri öyle bir hal aldı ki karasakalı sevmeye başladım. Korsan gibi korsanlık yapan tek kişi karasakal, kendini güçlendirmekle yetinmeyip tayfasını meyveler ile donatmış. Her zaman birilerinin üzerine çökme yağmalama peşinde. Abv senin oda beni bunca zaman sonra karasakal fanı yapacak ya bu gidişatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık