Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1063: Sahip Olduğum Tek Aile

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 158 71.8%
  • Orta

Kullanılan: 41 18.6%
  • Kötü

Kullanılan: 21 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    220
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Not: mesajı iki saniye önce attım, normalde 30 saniyede okunması gereken mesaja anında haha emojisi atmış @Whitebear D nickli arkadaş. Bu gibi arkadaşlar wb gibi karakterlere zarardır. O yüzden benim gibi kaale alıp da mesaj atmayınız.
Dostum sen kafanda neler yaşıyorsun hiçbir fikrim yok ama okuyup gülme emojisi attım sana da sürekli düzgün cevaplar verdim , serinin herhangi gibi bir karakteride Korsanfan forumundan Whitebear D veya Kaidou yorum yapmış diye zarar gelmez , bir de halka seslenir gibi duyuru paylaşmış.

Son düzenleme:
Neden avantajlı olsun , adam sadece meyvesi olanlar için tehdit değil . Gura gura var herifte. Wb ile sanji kapışsa sanji avantajlı demeye benziyor bu , bunun yanında karanlık meyvesinin tek avantajı meyve gücünü iptal etmek değil.
Hatırlamıyonmu Luffyi nasıl yere çarptığını aynı sahnede Sanji olsa bağıra yer olurdu. :mincika:

Dostum sen kafanda neler yaşıyorsun hiçbir fikrim yok ama okuyup gülme emojisi attım sana da sürekli düzgün cevaplar verdim , serinin herhangi gibi bir karakteride Korsanfan forumundan Whitebear D veya Kaidou yorum yapmış diye zarar gelmez , bir de halka seslenir gibi duyuru paylaşmış.
Boş yapma kardeşim. Boş boş yorumlar yapıp insanların Wb karakterinden soğumasına yol açıyorsun. Normalde bir Yonko destekçisi olarak Wbyi sever ve desteklerim ama senin boş yorumların yüzünden Garp savunuyoruz şurada. Ayrıca sen ve senin gibi boş yorumlar yapan fanlar sayesinde Zoro gibi bir karakterden soğudu forum ahalisi. O yüzden boş tespitlerini de kendine sakla.

Not; DnS'nin yanında yok sayılanlar listesine eklendin, sen de beni ekle de birbirimizi görmeyelim.

Anlamadığım Law'ı denizaltısından çıkmaya nasıl zorluyor Teach? Denizin altına nasıl saldırıyor ya da Law'ın geçtiğini anlıyor onu yakalıyor?

Anlamadığım Law'ı denizaltısından çıkmaya nasıl zorluyor Teach? Denizin altına nasıl saldırıyor ya da Law'ın geçtiğini anlıyor onu yakalıyor?
Denizaltı hasar alıyor, Law da böylece çıkmaya zorlanıyor. Hasar alabilmesi de deprem meyvesi sayesinde olsa gerek. Law'ın nereye gittiğini de Van Augur anlıyordur, adam keskin nişancı, hakisiyle tespit edip anında Burgess'i olay mahalline gönderiyor. Tayfasının nerede olduğundan da haberdardır Teach. Ayrıca yakalamıyor, yanına gidiyor. En son dibinde beliriyor, muhtemelen savaşacaklar.

Neden avantajlı olsun , adam sadece meyvesi olanlar için tehdit değil . Gura gura var herifte. Wb ile sanji kapışsa sanji avantajlı demeye benziyor bu , bunun yanında karanlık meyvesinin tek avantajı meyve gücünü iptal etmek değil.
BB Karanlık meyvesi yüzünden fiziksel hasarları daha fazla hissediyor. Sanji'de Luffy gibi göstere göstere savaşmıyor. Tekmenin nereden geleceği belli değil. Ben BB'nin çok güçlü gözlemi olacağını sanmıyorum. Bu nedenlerle ters bir rakip Sanji.

Edit: WB ile Karasakal'ı aynı kefeye koymanda garip oldu.

BB Karanlık meyvesi yüzünden fiziksel hasarları daha fazla hissediyor. Sanji'de Luffy gibi göstere göstere savaşmıyor. Tekmenin nereden geleceği belli değil. Ben BB'nin çok güçlü gözlemi olacağını sanmıyorum. Bu nedenlerle ters bir rakip Sanji.
Ters bir rakip ama Yonko olarak Teach'in klasman farkı var. Teach ciddiye bile almaz Sanji'yi.

Boş yapma kardeşim. Boş boş yorumlar yapıp insanların Wb karakterinden soğumasına yol açıyorsun. Normalde bir Yonko destekçisi olarak Wbyi sever ve desteklerim ama senin boş yorumların yüzünden Garp savunuyoruz şurada. Ayrıca sen ve senin gibi boş yorumlar yapan fanlar sayesinde Zoro gibi bir karakterden soğudu forum ahalisi. O yüzden boş tespitlerini de kendine sakla.

Not; DnS'nin yanında yok sayılanlar listesine eklendin, sen de beni ekle de birbirimizi görmeyelim.
Boş boş yorumlar , vivre cardda yazan bilgiler ve gerçekleşen savaş olayları hiçbir şekilde de son mesaja kadar sana karşı yanlış bir şey yazmadım tekrar okuyabilirsin düzgün bir şekilde argüman sundum. Senin yorumlar serinin gidişatı değiştirir nitelikte ama istersen bir sunum felan hazırlayıp gerekli yerlere müracaat yap Wb'nin ünvanı alıp Garp'a versinler özellikle saf güç kısmı çok etkiledi beni :oleyo2::hhh:

Karasakal asla adil oynamadı adam kazanavağından emin olmadığı savaşa girmiyor ama bakalım Sanjiye karşı napacak. Sanji vs Karasakal, Luffy vs Aikoji rövanş ve Zoro vs Shiryuu, şimdi bana saldırmayın hemen. Meyveai olan herkez Karasakalın avıdır lakin Sanji bariz avantajlıdır Karakala karşı meyvesi olmadığından.
Violet, Dofun değil de Sanjinin gülpembesi olsaydı o bile Sanjiye bu kadar yağlama yapamazdı. Bu nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık