Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1063: Sahip Olduğum Tek Aile

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 158 71.8%
  • Orta

Kullanılan: 41 18.6%
  • Kötü

Kullanılan: 21 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    220
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben zaten yaratıcılığını eleştiriyorum. Bu arada Burgess hiçbir zaman Garp kadar güçlü olamayacak o meyveye rağmen. Ama hiç kimse ton ton meyvesini yiyen adam gibi kilosunu kontrol edemeyecek. Farkı buradan çıkarıyorum.
Yaratıcılık konusunda hemfikiriz.

Burgess gibi tinerci bir meyveyle serinin zirve güçleri arasına girmesin zaten.
Yav neler düşünüyor bu Shanks öyle yav.
Çok tehlikeli sularda yüzüyorsun yav ne adamsın.

BB’yi boşuna eksik kadro çizmedi Oda.Nerf yemiş işte.Law bu ali cengiz oyunundan sağ çıkar.Hancock adamlarını paketlerken sanki meyveleri yoktu bariz vardı işte.Law top diye oynar BB’nin adamlarıyla.BB yi alamaz tabi ama yenilme ihtimali yok kaçar ordan.Meyvesi muazzam.

Haki dimi? Boşa gaza gelmeyeyim. :ddd.
Law'ın haki kullanıyor da o çıkan beyaz yıldırım haki midir, yoksa meyvenin etkisini salmasından ötürü müdür belli değil. Beyaz haki diye Redon yorumladı. Tek bildiğimiz şey hakin iyiyse bazı meyveleirn etkisini yok ediyorsun. Beyaz haki var mıdır, haki renkli midir, elimizde sıfır bilgi var.

Sanji'nin yaptığına haki diyecek isek Cacci'nin de yaptığına demeliyiz. Daha çok Germa'ya özel o, ki Sanji'nin yıldırımları maviydi. Garp'ın sahnesine bir şey diyemiyorum. Dressrosa'daki güç sistemiyle şu anki güç sisteminde bile farklar bulabiliriz.

Law'ın haki kullanıyor da o çıkan beyaz yıldırım haki midir, yoksa meyvenin etkisini salmasından ötürü müdür belli değil. Beyaz haki diye Redon yorumladı. Tek bildiğimiz şey hakin iyiyse bazı meyveleirn etkisini yok ediyorsun. Beyaz haki var mıdır, haki renkli midir, elimizde sıfır bilgi var.

Sanji'nin yaptığına haki diyecek isek Cacci'nin de yaptığına demeliyiz. Daha çok Germa'ya özel o, ki Sanji'nin yıldırımları maviydi. Garp'ın sahnesine bir şey diyemiyorum. Dressrosa'daki güç sistemiyle şu anki güç sisteminde bile farklar bulabiliriz.

Garp'ta ki bari olsun. İlk bu şekilde Law'a haki çizmemiştir herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık