Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1063 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof iyi ki hapiste. Her bölüm birilerine eksi yazıyor. Hapiste yatarak nötr kalmak çok akıllı hareket :s
Gazetede illa okur. Kendi beceremediğini başkasının becerdiğini okuyunca alnından damarlar çıkar yine. Ulen o meyveyi ben istiyordum sen nasıl dokunursun ulen onu bir ben dövebilirdim sana noliyy :dd.d

@Ölüm Cerrahı Bana fake gelmesinin sebebi daha arc'a yeni giriş yaptık, hemen araya Law, Teach katmaz gibime geldi.
Doğru. Yenide ayrıldık zaten. Yakın zamanlarda göstereceğini de sanmıyorum.

O değil, Croco 6 ay hapis yattı hiçbir şey olmadı. Dof hapse girdiğinden beri dünyanın ekseni kaydı adam halen hapiste.

Vay be. Milyonluklar arasında bile gözde isim oluyoruz. :dd.d Gemide düşünürsek Kizaru'nun ışınları bile yetişememişti geminin hızına. Karada düşünürsek meyvesi kapanmadığı sürece ışınlanmasına da yetişemez bence. Şu tayfayla Shiryu vs. Bepo'yu hayal bile etmemiş olması lazım. :dd.d

Bb'nin yamisi nasıl çalışıyordu. İlla dokunması mı gerekiyordu? Orası öyle. Doğru olduğunu düşünmüyorum zaten atılanın. :dd.d
Kurouzo ile çekip tutması lazım. O zaman meyve direk iptal. Bu kısım ''bence'', o tutma esnasında şeytanı içine çekiyor bıraktığında malum kişi ölmemiş ise şeytan sahibine dönüyor. Buna en büyük destek bm örneği. Meyve sahibini yedi şeytan içeride kaldı. Malum bb ışık dahil her şeyi çekebiliyor.

Kurouzo ile çekip tutması lazım. O zaman meyve direk iptal. Bu kısım ''bence'', o tutma esnasında şeytanı içine çekiyor bıraktığında malum kişi ölmemiş ise şeytan sahibine dönüyor. Buna en büyük destek bm örneği. Meyve sahibini yedi şeytan içeride kaldı. Malum bb ışık dahil her şeyi çekebiliyor.
Ace, nasıl yakalandığına da baktım. Ace uzaktan uyguladığı teknikte ateşi de çekmiş. Tehlikeli güç vesselam. :D Çekim sırasında hızlı davranıp ışınlanırsa kaçınır. Meyve işlevinin durumunu anlayınca da uzaktan yapacağı teknikleri kullanır. Tabi birebir olmalı. Tayfasının riske düşeceği anda duygusal davranıp gardını indirir.

Teach'le Kid'in karşılaşmasını beklerdim ne de olsa Yonkou mıknatısı herif. Belki Buggy'e rastlar Kid. Cross Guild yeni eleman?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık