Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1062: Bilimin Diyarı'nda Macera

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 89 41.6%
  • Orta

Kullanılan: 88 41.1%
  • Kötü

Kullanılan: 37 17.3%

• Kullanılan toplam oy
    214
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümler o kadar kötü ki bölüm sayfası forum da 50 sayfayı zor geçiyor 3 günde... Yorum yapacak enerjim bile kalmadı.

sODA'nın karakterleri önemli olayları birbiriyle konuşturmama olayına iyice tilt olmaya başladım arabeske bağladım artık bazen durup durup nerden sevdim senin gibi zalimi diyorum.

Biri gazeteyi eline alır okur okur sonra ki sayfaya geçince de okumak için izin ister filan...
Biri birin yanında 2 yıl kalır ama ondan bahsetmez
Hiç biri birine demez ki kardeşim çok özledim seni 2Y naptın anlat hele demez...
Biri gelir o kişinin onun için ne kadar önemli olduğunu bilir ve başıdan geçen olayı yaa neyse sonra söylerim der.

Abi neden arkadaşlık var o zaman neden tayfa var o zaman bu tayfa diğerleri gibi değil sonuçta birbirleri ile içli dışlı bağları var.

Ana karakter en büyük olmak ister ama hiç birşey öğrenmek istemez. Bu kadar da olmaz yani... Keşke ana karakter Law olsaydı veya Kid de en azından daha olgun bir korsan izlerdik. Adamın yaşı ilerledikçe adamı hem aptal hem çocuklaştırmaya başladı tersi yönde...

Haberleri Luffy ilgilenmedi diye diğerlerinin de okumayıp sadece Robin'in okuması. Gazeteye Luffy ilgi göstermeyince hiç kimsenin bir daha bakmaması filan abi boş boş şeyler çizip boş diyaloglar yapacağına zaten seriyi bitiricem diyorsun en azından dolu şeylerle donat gözünü seveyim.

Son düzenleme:
Bu vega WG'ye karşı yapılacak savaşın başlangıcını oluşturacak. Kuma-Devrimciler-Bonney-Cp0 bunların hepsi tek bir şeye işaret ediyor. Teach denklemi nasıl olur bilmiyorum ama dünya hükümeti mevzularına bu ark girildi.

zoro fanları luffye fanlarına luffy fanları zoro fanlarına. saçma salak yorumlar sidik yarıştırmalar sürekli aynı terane
Eee normal değil mi ? Yazarın kendisinin bile seriye saygısı yokken , birçok durum , söylediği bir çok şey çelişmeye devam ederken , birçok teori havada asılı kalmışken ve sonuçsuz kalacak teoriler fikirler oluşmaya devam ediyorsa.
İnsanda ne seriye bağlılık ne de sevgi kalır.

Üzerinde konuşulacak bir seri bile değil aslında. İnsanlar da seriden zevk alamayınca doğal olarak geyik döndürüp goygoy yapıyor haklı olarak. Ki en azından burdan zevk alıyoruz.

Eski bolumlere baktimda hakikaten çok garip ...

İlk kez Luffy korsan kral olduktan sonraki hayalini açıkladığında Ace yeni ölmüştü.

Ve Luffy bir kez daha hayalini açıklıyor tesadüf Sabo nün bulunduğu Ada neredeyse nükleer bomba ile vuruluyor .

Sonuç galiba Sabo gerçekten öldü

Sabo'nun ölümü öyle olmaz

Daha yeni alev imparatoru falan ilan edildi

Son düzenleme:
Bölümler o kadar kötü ki bölüm sayfası forum da 50 sayfayı zor geçiyor 3 günde... Yorum yapacak enerjim bile kalmadı.

sODA'nın karakterleri önemli olayları birbiriyle konuşturmama olayına iyice tilt olmaya başladım arabeske bağladım artık bazen durup durup nerden sevdim senin gibi zalimi diyorum.

Biri gazeteyi eline alır okur okur sonra ki sayfaya geçince de okumak için izin ister filan...
Biri birin yanında 2 yıl kalır ama ondan bahsetmez
Hiç biri birine demez ki kardeşim çok özledim seni 2Y naptın anlat hele demez...
Biri gelir o kişinin onun için ne kadar önemli olduğunu bilir ve başıdan geçen olayı yaa neyse sonra söylerim der.

Abi neden arkadaşlık var o zaman neden tayfa var o zaman bu tayfa diğerleri gibi değil sonuçta birbirleri ile içli dışlı bağları var.

Ana karakter en büyük olmak ister ama hiç birşey öğrenmek istemez. Bu kadar da olmaz yani... Keşke ana karakter Law olsaydı veya Kid de en azından daha olgun bir korsan izlerdik. Adamın yaşı ilerledikçe adamı hem aptal hem çocuklaştırmaya başladı tersi yönde...

Haberleri Luffy ilgilenmedi diye diğerlerinin de okumayıp sadece Robin'in okuması. Gazeteye Luffy ilgi göstermeyince hiç kimsenin bir daha bakmaması filan abi boş boş şeyler çizip boş diyaloglar yapacağına zaten seriyi bitiricem diyorsun en azından dolu şeylerle donat gözünü seveyim.
Bazen bizim tayfanın aslında birbirlerine o kadar da yakın olmadığını hissediyorum. Düşünürsen Zoro Perona ile bizim tayfadaki herkesten daha çok vakit geçirdi. Luffy'den bile nerdeyse 2 kat fazla zaman geçirdi Zoro Perona ile. Kesin Zoro geçmişini anlatmıştır ona bizimkilere tek kelime etmemiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık