Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1062: Bilimin Diyarı'nda Macera

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 89 41.6%
  • Orta

Kullanılan: 88 41.1%
  • Kötü

Kullanılan: 37 17.3%

• Kullanılan toplam oy
    214
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilimde 500 sene ileride olduğu söylenen eleman kaynak bulamıyor çalışmaları için. Yok mu senin bunun altından kalkacak bir girişimin? Işığa vurabilen foton eldiven yapabiliyorsun ama.

Koskoca evrende robot var, denizin üzerinde giden tren var, klonlama var, var oğlu var, ama bir tane ulaşım aracı yok. Gemilere balon takıp öyle uçuyorlardı. :( Yahu robotlardan seri üretim yapıp satsan, kölelik de azalırdı, dünyanın da parasını kazanırdın. Güya 500 sene ileride diyorlar da bu Op dünyası kaç sene geride, ne karmaşık bir world building'i bu.

Evet arkadaşlar Lucci ile Luffy arkadaş olacaklar... Bunu buraya bırakıyorum demedi demeyin hatta birlikte gidip Coby'i alacaklarını iddaa ediyorum.

Bu kanıya en son sayfa da vardım. sODA bize son satırda ki Lucci konuşması ile mesajı verdi... Stussy ve uzun buruna ise geçmiş olsun.

Ayrıca VegaPunk'ın kendisi de burada TESLA olmuş oluyor. Malum kendisi de zamanın 100 yıl ötesinde projeler yapıyordu ama fon bulamıyordu. En son tüm dunyaya kablosuz elektrik yayacaktı fakat fonunu kestiler.

Onda biri çıksa Op'a seviye atlatır. İnş onun gibi iyi bir baba ve bilim adamıdır.
Bondrewd aklina,zalimligine ve soğukkanlılığına ulaşmış bir karakter gelse seriye, seri seviye atlamıştı. Kaido'nun ve Doffy'nin Smile zalimliği, Akainu'nun ve Dragon'un ciddiyeti ve keskinliği serinin çocuk serisi olmasini engelliyor.

Zoro karizmanın öz evladı olarak farkını konuşturmuş gene.

Vega Punk'da FMA izleyip 'Homonculuslar'dan etkilenmiş sanırım. Kendisini bölme sistemi çok benzer.

Koskoca evrende robot var, denizin üzerinde giden tren var, klonlama var, var oğlu var, ama bir tane ulaşım aracı yok. Gemilere balon takıp öyle uçuyorlardı. :( Yahu robotlardan seri üretim yapıp satsan, kölelik de azalırdı, dünyanın da parasını kazanırdın. Güya 500 sene ileride diyorlar da bu Op dünyası kaç sene geride, ne karmaşık bir world building'i bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık