Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1061 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Croco ve İmi eledin mi yani kafadan?
Croco hiçbir zaman aday değildi. Kadın olsa da leş bir kadın olurdu. Luffy'nin anası olamaz. Onu geyik yapıyordum.

Im sonradan çıktı. Onu da eğlencesine takılıyorum öyle. O uzaylı falan yaratık bir şey çıkacak. Ondan öncesinden beri Vegapunk çıkmasını bekliyordum hep. Hem seride çok önemli biri, hem çok gizemli, hem aptal çocuk zeki anne olayı işlenebilir Oda sever böyle tezatları. Seride Luffy'nin annesi olsa daha çok heyecan uyandıracak başka biri yok kanaatimce.

Croco hiçbir zaman aday değildi. Kadın olsa da leş bir kadın olurdu. Luffy'nin anası olamaz. Onu geyik yapıyordum.

Im sonradan çıktı. Onu da eğlencesine takılıyorum öyle. O uzaylı falan yaratık bir şey çıkacak. Ondan öncesinden beri Vegapunk çıkmasını bekliyordum hep. Hem seride çok önemli biri, hem çok gizemli, hem aptal çocuk zeki anne olayı işlenebilir Oda sever böyle tezatları. Seride Luffy'nin annesi olsa daha çok heyecan uyandıracak başka biri yok kanaatimce.
Oda bahsetmişti sanki sbsde görüntüsünden falan. Bir tekrar bakmak lazım.

Ultra süper über düber akıllı bir anneden
ve
Bir akıl küpü olan ve şuan savaşmadan aklıyla ülkelerde devrim yapan babadan
böylesine bir gerizekalı çocuk olacağına kanaat getirdin yani :artiz:
Evet. Big Mom'dan Kata çıkıyor. Vegapunk'tan Luffy de olabilir.
Punk Hazardda erkek görünümü vardi
Oda öyle şeyleri feyk atmak için kullanıyor. Takılmıyorum onlara.
Oda bahsetmişti sanki sbsde görüntüsünden falan. Bir tekrar bakmak lazım.
Bahsetse bile yalan söylemiş olabilir. Ya da değiştirmiş olabilir. Sabo ölü de demişlerdi.

Hükümetten yine salaklık akıyor. Vegapunk'ı başına amiral bile koymadan yeni dünyada bir adada tutuyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık