Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1061: Çokbilmiş - Geleceğin Adası

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 155 60.3%
  • Orta

Kullanılan: 69 26.8%
  • Kötü

Kullanılan: 33 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İki defa gösterildi. Yaşını başını almış bir erkek. Yani hep beklendiği gibi Dr. Emmett Brown tarzında biridir.

Bu şey gibi olmasın. En başta çizilen Kaido sluetini unutup karşımıza başka Kaido çıkaran sODA o duruma cevirmesin de 😂 burada burnu bıyığı ve yumurta kafası belli yani.

Ayrıca şu da var ki seri gevşekleşmeye başladı gibi geliyor. Ciddiyetini kaybetmeye başladıgini hissediyorum.

Sizler de öyle hissediyor musunuz?

Bu şey gibi olmasın. En başta çizilen Kaido sluetini unutup karşımıza başka Kaido çıkaran sODA o duruma cevirmesin de 😂 burada burnu bıyığı ve yumurta kafası belli yani.

Ayrıca şu da var ki seri gevşekleşmeye başladı gibi geliyor. Ciddiyetini kaybetmeye başladıgini hissediyorum.

Sizler de öyle hissediyor musunuz?
Bu bölümkü köpek balığı herşeyi açıklıyor.

Oda'yı çok gömüyoruz ama, adam istediği zaman muazzam çizim yapabileceğini gösteriyor. Demek ki böyle keyif alıyor, yapacak bir şey yok.

Oda'yı çok gömüyoruz ama, adam istediği zaman muazzam çizim yapabileceğini gösteriyor. Demek ki böyle keyif alıyor, yapacak bir şey yok.
İstediği zaman muazzam dövüş çizer, en karizma raconları, sekansları çizer. Damardan girer karakterlerin hakkını verir özene bezene çizip atmosferi coşturur. Bunu zaten biliyoruz ama adam istemiyor. Bilinçli bir şekilde kendi işini sabote ediyor. Aldığı zevki ayrı kafasında kurduğu fantezileri ayrı sevsinler

İstediğinde iyi yapmasına rağmen baştan savma yaptığı için eleştiriyoruz zaten.. Adam bizi sallamıyor keyfine göre yapıyor bu işi ama neticede bu onun için bir "iş" ve okuyucu da ekmek kapısı. Yapamıyor olsa neyse de bence her zaman en iyisini yapmak için uğraşması lazım.

Neyseki beleş okuyoruz, o yüzden çok koymuyor sövüp geçiyorum 🤣

Chopperı o halde görünce dedim Chopper tayfa'nın en güçlü ilk beşine gircek yeni güçlü formlar açıcak falan ama canavar olcak sandık pamuk şeker oldu.
Vs'ler için nihai rakipler bazen yazilabiliyor. luffy'ler için BB. tayfasi dersek choper için muhtemel sanjuan wolf'tur. Bildigin oars'dan 2-3 kat büyük gibi. Fiziksel formu 30 dk degil 3-5 saat kullansa dahi yetmeyecek. O sebeple saglam bir power alacaktir. Haki beklemiyorum ancak çok seçenekte yok gerçi. Elbaf bu sebeple yardimci olabilir. Devler ülkesinde belki devasa karakterler ile kendini egitebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık