Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1061: Çokbilmiş - Geleceğin Adası

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 155 60.3%
  • Orta

Kullanılan: 69 26.8%
  • Kötü

Kullanılan: 33 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç yerli olmazsa daha da iyi olur. Hatta her bölüm Vegapunk'ın çeşitli icatlarını göstersin bize. Franky ile beraber on bölüm lab turu yapsınlar biz de okuyalım. Yeter bu kadar köylülük ve acıtasyon. Biraz bilim görelim.
Oda'nın yapacağı bilim ne kadar bilim olacaksa artık. dasdas Klonlama var, bir ırkın tüm özelliklerini ekleme var, meyve yapma var, ama uçak yok, soğukta hala ceket giyiyor... Günlük yaşantıları kolaylaştıracak hiçbir icat yapılmamış koca evrende.

Tayfanın her yeni adaya girerken böyle rezil edilmesinden bıktım. Oda madem artık tayfayı yonko seviyesinde gösteriyorsun, ona göre çiz olayları... Bonney de cidden ilginç bir karaktere benziyor. Bence tayfa arasında eğlenceli muhabbetler geçecek. Bonney in buraya gelme sebebi bence kuma ile ilgilidir. Onu eski haline döndürmek için bilgi almak için gelmiş olabilir. Vegapunk'u da sonunda gördük. Oda cidden kadın karakter çizme konusunda özürlü. Vegapunk, %80 Nami'ye %99 Uta'ya benziyor. Gerçi gördüğümüz karakterin birazda üstündeki 02 numarasından android olma ihtimali olduğunu düşünüyorum.

Oda'nın yapacağı bilim ne kadar bilim olacaksa artık. dasdas Klonlama var, bir ırkın tüm özelliklerini ekleme var, meyve yapma var, ama uçak yok, soğukta hala ceket giyiyor... Günlük yaşantıları kolaylaştıracak hiçbir icat yapılmamış koca evrende.
Vegapunk'ın sabit bir bedeni yok, bilincini genç kızlara falan aktarıyor olabilir diyorlardı. Bu metalden köpek balığına da ilkel arzuları falan aktarmaya çalışıyormuş. Böyle bilinçle ilgili bir şeyler kurguladıysa ilginç olabilir. Onun dışında Wano'dan beri Odadan beklentim yok zaten. Bu arc da batırırsa brolarla croco gömmeye devam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık