Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1061: Çokbilmiş - Geleceğin Adası

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 155 60.3%
  • Orta

Kullanılan: 69 26.8%
  • Kötü

Kullanılan: 33 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bilgiyle birlikte ağır başlı bir bilim adamı çıkmadığı belli oldu. Sürekli komik olmayan esprilere yapacak, sapık bir karakter bizi bekliyor. Hayal kırıklığı olacağı şimdiden belli.

Egg head İngilizce'de argo olarak gerekli gereksiz her şeyi bilen tuhaf tiplere takılan bir isimmiş. Ben de bunu yeni öğrendim, o yüzden adanın adını da düz anlamı olan Yumurtabaş yerine Çokbilmiş yaptım.
Niye başlık değiştirildiğini Tureng'den birkaç dakika önce bakınca anladım. Senin yazdığınla iyice kafamda oturdu. Mantıklı olmuş. Bu anlamından adada tipler çıkar.

Niye başlık değiştirildiğini Tureng'den birkaç dakika önce bakınca anladım. Senin yazdığınla iyice kafamda oturdu. Mantıklı olmuş. Bu anlamından adada tipler çıkar.
Adanın adı ilk kez geçen bölümde söylenmişti. Viz nasıl çevirmiş diye Wikia sayfasına bakınca gördüm ben de başka bir anlama geldiğini, o yüzden değiştirdim.

Bu bilgiyle birlikte ağır başlı bir bilim adamı çıkmadığı belli oldu. Sürekli komik olmayan esprilere yapacak, sapık bir karakter bizi bekliyor. Hayal kırıklığı olacağı şimdiden belli.
Oda'yı hepimiz biliyoruz, kendimizi kandırmayalım. Bu dediklerini yapması hiç şaşırtmaz. Hayal kırıklıklarına alıştırdığı için bence Vegapunk için anlam yüklememek daha doğru olur.

Oda'yı hepimiz biliyoruz, kendimizi kandırmayalım. Bu dediklerini yapması hiç şaşırtmaz. Hayal kırıklıklarına alıştırdığı için bence Vegapunk için anlam yüklememek daha doğru olur.

Aramaki'nin moruk diye bahsetmesi ve Judge gibi ağırbaşlı birisinin ortak olarak onunla çalışmasının yarattığı imaj belliydi akıllarda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık