Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İm'in gücünü gördük daha ne istiyorsunuz la. Adam oturduğu yerde koca krallığı yok etmiş.

Gerçi ben öngörüş konusuna bakmadım. Beklentilerinizi epey yükselttiğiniz için de olabilir hype'a girmemeniz. :D

Ayrıca Luffy'nin hayali 48399 bölüm sonra açıklanmaz umarım.ğ

He ek olarak Bonney de var bu bölümdeki hepimizin merak ettiği hükümet mevzularıyla doğrudan bağlantılı bu kadın.

Olan gene garibana oluyor. Antik silah değil de kendine özel bir güç çıksa bari. Son savaşta Wg'nin fişini Franky çeker bu gidişle

Im-Sama hazır elin değmişken Wano'yu patlatsan ya...

Valla Wano'yu yok ederse Yamato,Momo ve Kızıl Kınlardan ömğr boyu kurtuluruz.

Hadi be Im yap bir güzellik!Söz senin avatarını yapacağım.
Ne güzel dedin keşge Im bu kadar güçlüyse bilerek Yonkolara yol vermiş gibi geldi bu spoilerden dengeyi sağlamak için bugün animesine bakdım bu ezik uşaklar kendi kendine koşup konuşarak bölümü bitirmişdi bu çöplere nasıl bu kadar zaman ayırdı anlayamıyorum gördükce sinir oluyor insan.

Bonney çok yaşlı olabilir. Belki ryuma döneminden hatta ilk joyboydan kalma da olabilir. Denizciler luffyni meyve uyanış halinin fotosunu gizlemek istediler. Neden? Çünkü 800 yıldır yaşayan birileri o meyvenin uyanış halini yani joy boy olduğunu biliyor. Bunlardan birisi de bonney olabilir.

Bu Im-sama Dragon'un karısıysa olaylar değişir. Dragon devrimcilerden ayrılıp WG'yi bassa bu kadın devrimci adasını yok eder. Dragon belki bu sebeple sadece emir verip adamlarının yanından ayrılmıyordur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık