Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynı şey değil ki Feitan'cığım. Teach'e bölüm sonu canavarı... hayvan diyorduk. Adam geldi istediğini alamadan gitti. Hadi adamları için yaptı desek... adamlarını da gözden çıkarmıştı... Ray'in muhteşem namına yenik düstü. Bu da baya büyük eksi oldu. Ama Zoro hükemeti basma olayını durdurdu. Bu tayfayla orayı bassalar... iki kişi kalır yine başa dönerlerdi.

Luffy: Herkes öldü... Yine Senle ben kaldık Zoro napacağız...?
Zoro: Seni kaptan yapanın... neyse hadi köyümüze dönelim.
Luffy: Noldu Zoro korktun mu...?
Zoro:

Sksksksksk
Teach baktı tayfasının kurtuluşu yok mecbur öldürecekti. Ray reis olaya dahil olunca orta yolu buldular tabi. İkisini de öv orta yolu bulalım. :D

Mihawk: Evlat, olur da bir gün Mary Geoise'e gitmeyi düşünürsen dikkat et. Orada keltoş bir kılıç ustası var. Ben bile...
Zoro: Usta yoksa yine mi... Ertelemedin değil mi usta?
Mihawk: Yok be oğlum ne zaman öyle bir şey yaptığımı gördün.
Zoro: Usta...

Bu zoroculardan korkulur adamın geri vitesinden bile prim yapmaya çalışıyorlar yok luffy herkesten korkuyor sanji ses etmiyor jimbei risk kabul etmiyor ama zoro öyle mi zoro sadece dünya hükümetinden korktu yada zoro temkimli akıllı yaklaşıyor vs vs en büyük zoro diye 😂😂😂 vivi yi tayfa üyesini yüz üstü bırakmak la nasıl en büyük olunuyor 😂 vivi tayfayla yolculuk etmesede resmi olarak tayfa üyesi . Bu zoro yakında kaptanını da korkarsa satar sanjiyide namiyide robini de ... mihavl kılıç eğitimi değil savaşı erteleme yada kaçma eğitimi vermiş buna belli oldu. Demekki mihavk da yenileceğini düşündüğünde dövüş erteleye erteleye yenilmemiş de dünyanın en güçlüsü sanılmış diye düşünüyor insan

@Montana @II. Invictus @Jacques

İşte geçen hafta Teach korktu kaçtı dersin.

Bu hafta Zoro korkar ama mantıklı konuştu dersin.

Yemin ederim ibretlik bir durum.
Bu kıyaslarda ciddi değilsinizdir inşallah.
Teach o adaya bir amaç için geldi, meyveyi alamadan Ray'den dolayı geri çekildi. Zaten aynı sebepten Aramaki'yi de gömdük. Hem gelip posta koyuyorsun, hem de istediğini yapamadan geri çekiliyorsun.
Bunun Impel Down basmakla da alakası yok. Orada Ace'in olduğu ve idama götürüleceği kesindi. Burada belirsizlik var. Her duyum aldığında böyle rota çizeceksen ohooo

Teach baktı tayfasının kurtuluşu yok mecbur öldürecekti. Ray reis olaya dahil olunca orta yolu buldular tabi. İkisini de öv orta yolu bulalım. :D

Mihawk: Evlat, olur da bir gün Mary Geoise'e gitmeyi düşünürsen dikkat et. Orada keltoş bir kılıç ustası var. Ben bile...
Zoro: Usta yoksa yine mi... Ertelemedin değil mi usta?
Mihawk: Yok be oğlum ne zaman öyle bir şey yaptığımı gördün.
Zoro: Usta...
Zoro Shanks ile olan dövüşünü sorunca Mihawk

Bu kıyaslarda ciddi değilsinizdir inşallah.
Teach o adaya bir amaç için geldi, meyveyi alamadan Ray'den dolayı geri çekildi. Zaten aynı sebepten Aramaki'yi de gömdük. Hem gelip posta koyuyorsun, hem de istediğini yapamadan geri çekiliyorsun.
Bunun Impel Down basmakla da alakası yok. Orada Ace'in olduğu ve idama götürüleceği kesindi. Burada belirsizlik var. Her duyum aldığında böyle rota çizeceksen ohooo
Ben Zoro ile WB'yi benzetmeye başladım. İkisi de tadımız bozulmasın rıza bey şeklinde takılıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık