Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölümle beraber artık Zoro'nun şişirilmiş bir balon olduğu bir kez daha kanıtlanmıştır.

Tayfa da Robin, Nami, Sanji, Jinbe gibi zeki adamlar Luffy'nin söylediğine mantık çerçevesinde bir açıklama yapamazken, sadece Zoro'nun çıkıp mantıklı bir açıklama yapabiliyor olması bu adamın cidden balonlaştığının göstergesidir.

haksızsam basın eksiyi. @Montana @II. Invictus @Alpamis
Zoro makul adam olmuş makul insanların makul olmadığı yerde. Bu Zoro'da zirveye gidecek kara gözlülük yok. Geleceği seviye düşmüştür gözümde.

Bu bölümle beraber artık Zoro'nun şişirilmiş bir balon olduğu bir kez daha kanıtlanmıştır.

Tayfa da Robin, Nami, Sanji, Jinbe gibi zeki adamlar Luffy'nin söylediğine mantık çerçevesinde bir açıklama yapamazken, sadece Zoro'nun çıkıp mantıklı bir açıklama yapabiliyor olması bu adamın cidden balonlaştığının göstergesidir.

haksızsam basın eksiyi. @Montana @II. Invictus @Alpamis
Bak dostum ben Zoro konusunda asla yalan söylemem.Bilenler bilir...
Üzülerek haklı olduğunu söylüyorum.

Zoro makul adam olmuş makul insanların makul olmadığı yerde. Bu Zoro'da zirveye gidecek kara gözlülük yok. Geleceği seviye düşmüştür gözümde.
Biraz da olsa makul olmayanlar ölüyor Alpa'cığım.
Örnek: Luffy.

Ama ballı olanlar da ölmüyor... ölüp diriliyor. Örnek: Luffy. Keşke herkesin içinde bir Nika abisi olsa... ama yok işte... :gamyon:

Biraz da olsa makul olmayanlar ölüyor Alpa'cığım. Ornek: Luffy.
Ama ballı olanlar da ölmüyor... ölüp diriliyor...Örnek: Luffy. Keşke herkesin içinde bir Nika abisi olsa... ama yok işte... :gamyon:
Birader samimi değilsiniz. Siz Zoro Amiral Fuji'ye sıra bende dediği sıra gaza gelen kisiler değil misiniz?

Sağ kol Sanjidir biat edin, ilk Densetsu gelsin elimizi öpsün ama merak etmesin biz onun yaptığı saygısızlıkları çoktan unuttuk.;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık