Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dragon olacak bölümde gibime geliyor. ⚡⚡⚡
Yav Dragon gözüksün de bir zahmet artık farklı bir psikolojide, farklı bir iş yaparken gözüksün. Hem ayda yılda bir gözüküyor hem de gözüktüğünde at gibi dinelip konuşmaktan başka bir halt yapmıyor. Shanks'tan beter herif. Shanks en azından farklı farklı aksiyonlara giriyor. Şimdi harekete geçmeyecek de ne zaman geçecek bilmiyorum. Serinin bitmesine 10 bölüm kala devrim yapacak herhalde..

Yav Dragon gözüksün de bir zahmet artık farklı bir psikolojide, farklı bir iş yaparken gözüksün. Hem ayda yılda bir gözüküyor hem de gözüktüğünde at gibi dinelip konuşmaktan başka bir halt yapmıyor. Shanks'tan beter herif. Shanks en azından farklı farklı aksiyonlara giriyor. Şimdi harekete geçmeyecek de ne zaman geçecek bilmiyorum. Serinin bitmesine 10 bölüm kala devrim yapacak herhalde..
Vallaha ben Dragon'dan gökte uçabilen,yıldırım yağdıran,thor gibi bir şey bekliyorum.Hatta tüm hava olaylarına hakim de olabilir.

X-men'deki Storm gibi de olabilir.

Böyle o gelirken şimşek,kıyamet kopsun,hava kararsın xd

Adam ormandan emekli Egeli memur gibi takılıyor, tek eksiği adaçayı, bu bölüm tanıdığın aldığı lakerda çıkarsa buz dolabından ne oluyor demem rakın nerede dayı derim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık