Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060: Luffy'nin Hayali

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 229 77.6%
  • Orta

Kullanılan: 47 15.9%
  • Kötü

Kullanılan: 19 6.4%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen aynen ondan. :D

Sen hayal aleminde gez ama bana yaz o da iyiymiş. :S
Ben seni alıntıladım ya ilk hayalden uyan diye :D Onu da hayal gördün. Hayalception. Seni uyandırmak imkansızmış. En iyisi sen hayale devam. Hikayeye devam. :hhh:

Ne kadar pis bir şeymiş senin gibi yapmak konuyu katlettik ha. :D Sen çay getir hadi kahvaltı yapacağım daha. ;)

Ben seni alıntıladım ya ilk hayalden uyan diye :D Onu da hayal gördün. Hayalception. Seni uyandırmak imkansızmış. En iyisi sen hayale devam. Hikayeye devam. :hhh:

Ne kadar pis bir şeymiş senin gibi yapmak konuyu katlettik ha. :D Sen çay getir hadi kahvaltı yapacağım daha. ;)
Başladın yine hikâyeye. Sabah sabah gözümde yine şuna dönüştün... :D

Yancı olarak çay da istiyorsun demek. :S

İmu Uranüsün kendisidir. Bölümle ilgili yapılacak başka yorum yok luffynin hayalini çamur adam bile duydu biz duymadik bu gizem nedir yani sen mangayi bitirecegim diyorsun.

Ben buraya isyan etmeye geldim. Ban açıldı da geldim. İki kelam ettirmiyorsunuz kimseye bir hakaret küfür etmedik hemen ban hemen ban.
Yeter artik korsanfan da devrim ordusunun temelini atıyorum.

Özgürlük ve Adalet istiyorum, dragonun misyonunu ben de bu site için alıyorum.

Hepinizi öncelikle devrimcilerin adasi mangaturk.com adasina davet ediyorum.
(Modlar da buradaki ajanlar olarak gelsin)

Kızın babası ölmüş, kendisi de kayıp. Kusura bakmayın ama Zoro'nun herkesin kendi macerası var lafları okyanusun dibine gidebilir. Ace'in ölümüne verilen tepkinin gramı yok ki Hasır Şapkaların Cobra münasebeti Ace'ten fazladır. Mangakanın geçiştirmesi var burada. Mantıklı olan Sabo ile iletişime geçmeye çalışmak olurdu. Yolda giderken de gene Bonney'e rastlardın belki o da bir şeylere şahit olmuş olurdu da gerek kalmazdı vs vs. Kızın yaşadığı bile belli değil. Ace'in kartından belliydi gene yaşadığı.

Kızın babası ölmüş, kendisi de kayıp. Kusura bakmayın ama Zoro'nun herkesin kendi macerası var lafları okyanusun dibine gidebilir. Ace'in ölümüne verilen tepkinin gramı yok ki Hasır Şapkaların Cobra münasebeti Ace'ten fazladır. Mangakanın geçiştirmesi var burada. Mantıklı olan Sabo ile iletişime geçmeye çalışmak olurdu. Yolda giderken de gene Bonney'e rastlardın belki o da bir şeylere şahit olmuş olurdu da gerek kalmazdı vs vs. Kızın yaşadığı bile belli değil. Ace'in kartından belliydi gene yaşadığı.
Zoro'nun kararı mantıksız değil kesinlikle ama kurulan cümleler dandik gerçekten. Yani Cobra'yı öldürmüş herifler, gidip ''Vivi güçlüdür kurtulur'' cümlesi kuramazsın. Utanmasa Vivi'de plot armor var sıkıntı yok yazacak. Vivi'nin durumu netleşene kadar bekleyelim de geç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık