Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060: Luffy'nin Hayali

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 229 77.6%
  • Orta

Kullanılan: 47 15.9%
  • Kötü

Kullanılan: 19 6.4%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız cevap verilecek bir durum yok. Zoro orada da belli etmiş rengini.
Dırııı, yanlış cevap. Luffy'nin şapkasını da aldı olacaktı doğrusu. Değil mi @Alpamis ? :D
@Alpamis senlik cevabı @Meiou vermiş. :D
Zoro içinde ne demişler doğru söyliyeni 9 köyden kovarlar.Hasır şapka tayfasıda nakama konusunda bir numaradır hatta bazı üyesi kaptanı bir Yonko ile ölümüne kapışırken kadın peşinde koşmuştur.
Zoro düz adam. Aşırı ve yapmacık tepkiler vermiyor. Neyse o.

Daha 5 dakka önce de Bon-chan'ı unutmuyorlardı. :D Impel Down'a kadar unuttu. ID'den çıkarken adam yine kurtardı yine unutuldu. Arkada nakama bırakma işini Luffy iyi bilir.

Buggy, Mr2 öldü yapacak bir şey yok partileyelim dediğinde Luffy kızıyor öldüğünü bilmiyoruz diye. Ama bir daha hatırladı mı? Hayır tabii ki.

Sanji'yi(nakama) kurtarmaya gidip Jimbe'yi(başka nakamayı) geride bırakan, ölsen bile ölme diyen kaptanımız.

Pedro'ya partilediklerini zaten biliyoruz. Luffy ölenin ardından partileme konusunda Buggy'den bir şeyler kapmış. Ama şu iki sayfa arka arkaya. Jimbe arkada kalmış, kan revan içinde savunma yaparken onu da takmıyor tayfamız.

Tayfamız çok nakama düşkünü maşallah. :)
Rika fandaşım yavaşşş.... ksksksksks

Ya ben bu Lütfü ve diğerlerine şovcu dedim ama bunlar baya baya iki yüzlüymüş. Allah Zoro gibi dürüst insanların yolunu bahtını açık etsin... BİZ RORONOA ZORO DAN RAZIYIZ...!:a:

He bir de adettendir...
PAAAAAT...!
sksksksksksk

Daha 5 dakka önce de Bon-chan'ı unutmuyorlardı. :D Impel Down'a kadar unuttu. ID'den çıkarken adam yine kurtardı yine unutuldu. Arkada nakama bırakma işini Luffy iyi bilir.

Buggy, Mr2 öldü yapacak bir şey yok partileyelim dediğinde Luffy kızıyor öldüğünü bilmiyoruz diye. Ama bir daha hatırladı mı? Hayır tabii ki.

Sanji'yi(nakama) kurtarmaya gidip Jimbe'yi(başka nakamayı) geride bırakan, ölsen bile ölme diyen kaptanımız.

Pedro'ya partilediklerini zaten biliyoruz. Luffy ölenin ardından partileme konusunda Buggy'den bir şeyler kapmış. Ama şu iki sayfa arka arkaya. Jimbe arkada kalmış, kan revan içinde savunma yaparken onu da takmıyor tayfamız.

yanlışı yanlışla kapatmaya çalışmak yakışmadı...

Verdiğin örnek yanlış. Robin gözlerinin önündeydi. Ace'in ya da Sanji'nin de yeri belliydi.
Vivi ise nerede belli değil. En son görüldüğü yere de gidilemez. İntihar olur. Şu an nasıl geri dönecekler o da ayrı bir soru. Gemiyi çevirip dönemiyorsun. Şu an yapılacak tek şey sonraki adaya geçmek.
Benim değil Zoro'nun verdiği örnek yanlış çünkü kıyas yapmış. Ben, Zoro'nun aklıyla hareket etmesine bir itirazda bulunmuyorum ki zaten. Baştaki tepkisi normal. İki yonkouyu karşımıza almayalım düşüncesinde de haklıydı. Sorun sonrasında gelen saçma sebep. Vivi ile Ace aynı konumda kişiler değiller dolayısıyla kıyasta da eşitlik mümkün değil. Burada söylenmesi gereken şey ki kim olduğu fark etmez '' önce Vivi'nin nerede olduğunu bulmalıyız '' olmalıydı. Yine bir çare bulamayabilirdi bu arada. Mesele bunun es geçilmesi, kafa yorulmaması. Fakat mangaka bunun yerine ''macera'' tabanını kullanarak çok ucuz bir yol çizdi her zamanki gibi. Luffy meselesi de aynı bu arada. Kendisinin tanıdığı kişilerle ilgili haberlerin söylenip söylenmemesini Robin'e bırakıyor. Tabii ki ben bütün bu durumların sonunda ne Vivi'ye bir şey olacağını dolayısıyla '' Zoro sen engellemeseydin Vivi'yi kurtarabilirdik'' durumu oluşacağını ne de Hancock, Koby gibi birine bir şey olacağını dolayısıyla '' Luffy'nin gazete haberini merak dahi etmedim '' pişmanlığı yaşayacağını düşünmüyorum. Her şey bir şekilde yoluna giriyor en nihayetinde. Mesela gazetede bu olaylar yoktu Buggy falan vardı diye söyletmesi Robin'e çok olası değil mi ? Hepimiz bunu biliyoruz. Oysa bu kadar tehlikeli insanların olduğu yerde böyle ihmallerin pahalıya patlaması seriye ne kadar da ciddiyet ve gerçekçilik katardı.

Vivi ilk ayrıldığında da samimi değillerdi. Yine en mantıklı Zoro konuşuyor. Bu kadar özlüyorsanız kaçırsaydınız madem yanınızda diyor. Adamın içi dışı bir. Bir sahne sonra Robin çıkınca hepsi Vivi'yi unutuyor. Hadi diğerleri korkak can derdine düşüyorlar. Hele Sanji direkt satış. :)

Edit: Ayrıca Pedro ölünce partileyen adamların fanları bir zahmet Zoro'ya laf etmesin. ;)
Oha Zoro Robin’e kılıç kaptırmış

Sallamak için attığın sayfalar sen ne güzel adamsın lan Luffy dedirtti bana gene. Canını dostlarının canının önüne kalkan niyetine koyan adamın sabah akşam depresif takılmaması sıkıntı değil benim gözümde. Bizimkiler sevdikleri için canını verir yarı yolda adam da bırakmazlar satmazlar da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık