Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060: Luffy'nin Hayali

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 229 77.6%
  • Orta

Kullanılan: 47 15.9%
  • Kötü

Kullanılan: 19 6.4%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun bir sonraki rakibi kim olur sence? Koby dolayısıyla BB ile savaşılacaksa Shiryu olacaktır tabi. Gözlemini ileri seviyeye taşır. Geleceği görme değil de, Shiryu görünmez dövüşeceğinden rakibi sezme üzerine bir gelişme görürüz. Tam anlamıyla amiral seviyesi olur.
Az kaldı ztn, seri sonu zoro top 5de rahat olucak.(bu arada amiral=Yonkou alıyorum, seviye ayrımı yapmıyorum)

Aynen Luffy görmek istemiyoruz artık. Eskiden en azından arclar kısaydı dış dünyaya da sık sık sıra geliyordu. Şimdi arclar da uzun dış dünya bölümü iyice azaldı. 20 bölüm Luffy çatıya çıkar. Bir yumruk atana kadar 5 bölüm geçer. En az 3 dayak yemeden rakibi yenemez. Merak ettiğimiz şeylere sıra gelmiyor. Sadece Dragon bu konuda bir tık daha nasipsiz. Oda iyice unutmuş gibi adamı. Ben mesela şu an Im hariç en güçlüdür diye düşünüyorum. Ama ucundan da bir şeyler görelim ki heyecanımız devam etsin.

Annesi Oda'ya göster ama elletme dememiş. Elletme, gösterme hatta silüet çiz demiş.
İşin daha da kötüsü, arclar uzun ama çoğu bölümün içi boş. Zoro ya da Sanji fark etmez. King ve Queen ile olan mücadelelerini toplasak 5 bölüm çıkmaz. Bizimkiler vs başladığında güçsüz, şak diye güç artışı yaşıyorlar ve tek saldırıyla işi bitiriyorlar ama Wano halkının dramı temcit pilavı gibi sürekli önümüze konuluyor.

Hele Kin'emon'a ayrılan paneller... Adamın ishal olduğu bilgisi mevcut okuyucularda. Ne gerek vardı buna?

İşin daha da kötüsü, arclar uzun ama çoğu bölümün içi boş. Zoro ya da Sanji fark etmez. King ve Queen ile olan mücadelelerini toplasak 5 bölüm çıkmaz. Bizimkiler vs başladığında güçsüz, şak diye güç artışı yaşıyorlar ve tek saldırıyla işi bitiriyorlar ama Wano halkının dramı temcit pilavı gibi sürekli önümüze konuluyor.

Hele Kin'emon'a ayrılan paneller... Adamın ishal olduğu bilgisi mevcut okuyucularda. Ne gerek vardı buna?
Diyecek bir şey yok. Wano bir dramdır.

Konu açıldı mı bilmiyorum da Caribou'yu Luffy sezemiyor mu yoksa namini luffyi dövebilmesi gibi bir şey mi olayı biri beni aydınlatabilir mi

yanlış bilmiyorsam baltigo basıldığında, karasakal korsanları ile savaşmadan tüyüyorlar. wg süzme salak ve bir planı var dragon'un diyecek kadar güvenmiyorum dragon'a ama bence wg hariç hiçbir şey umurunda değil gibi duruyor. Sabo'nun Cobra'yı öldürmesi planlarına zarar vermiyor olsa neden yılların sabo'suna satış koysun? Cobra babasının oğlu mu?
Hedefine odaklanmış durumda Devrimciler... Onun dışında herhangi bir şeyle uğraşıp zaman ve emek harcamak istemiyor olmaları çok makul..

Zoro'nun bir sonraki rakibi kim olur sence? Koby dolayısıyla BB ile savaşılacaksa Shiryu olacaktır tabi. Gözlemini ileri seviyeye taşır. Geleceği görme değil de, Shiryu görünmez dövüşeceğinden rakibi sezme üzerine bir gelişme görürüz. Tam anlamıyla amiral seviyesi olur.
Dediğin gibi bu sonraki düşmanın kim olacağıyla ilgili. Bu son bölüm olmasaydı kendisine verilen ödül sebebiyle Mihawk'a yapılan hype, Bb'nin zedelenen itibarı, Shanks'ın Bb'den güçlü olduğu izlenimi gibi durumlar önce Bb sonra hükümete giden yol haritası çiziyor gibiydi zaten.

Son bölümde yol haritasının poneglifler ve dolayısıyla kk olma yönünde çizilmesi, Luffy'nin korsan kral olduktan sonra da kendisine bir hedef/amaç koyması gibi olaylar yine önce Bb'ye sonra hükümete giden yolu pekiştirdi bence.

Eğer Bonney vasıtasıyla öğreneceklerimiz ki bu kızın meyvesi sayesinde üst düzey ajanlık yapabilme kapasitesine sahip olduğu düşünülürse çok şey öğreniriz... Bu öğrendiklerimiz rotayı Bb'den çevirip hükümete doğru yöneltmezse Zoro'nun sıradaki rakibi Shiryu olur.

Duruma Shiryu özelinde bakarsak da şahsi fikrim Shiryu'nun Katakuri gibi bir basamak olacağı yönünde. Eğer ki Shiryu'da ekstrem bir güç/özellik çıkmazsa Mihawk son rakip olma yönünde terazide çok çok ağır basıyor.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık