Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060: Luffy'nin Hayali

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 229 77.6%
  • Orta

Kullanılan: 47 15.9%
  • Kötü

Kullanılan: 19 6.4%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İsyan ettikleri için yokedilmediler bence. Sabo'nun onu gördüğünü öğrendi. O adada birilerine söylemiş olma ihtimali üzerine yok etti. Tabii bu benim tahminim
Katılıyorum. Sırrının açığa çıkma ihtimaline karşılık her şeyi yok etti. Belki de Sabo'nun onu gördüğünden haberdar değildi ama Den den mushi yüzünden duydu ve anında karar verdi tüm adayı yok etmeye. Adam ya da kadının yaşadığını 800 senedir kaç kişi biliyordu ki?
Ay en büyük belki ya bu İm seri basindan bu yana gördüğümüz biriyse? Hiç aklımıza gelmeyecek biri?

Luffy'nin çocuk haliyle Shanks'tan da etkilenerek kurduğu çocukça hayalin bence neler olabileceğini sıralayayım;
>Özgürce hareket edilebilecek bir dünya.
>Kimsenin dışlanmayacağı bir dünya
>Herkesin özgürce dolaşabileceği bir dünya

Luffy'nin çocuk haliyle Shanks'tan da etkilenerek kurduğu çocukça hayalin bence neler olabileceğini sıralayayım;
>Özgürce hareket edilebilecek bir dünya.
>Kimsenin dışlanmayacağı bir dünya
>Herkesin özgürce dolaşabileceği bir dünya
Shanks'ten etkilenmeden önceki hayali bu diye ben anladım. Çünkü Shanks bu yüzden etkileniyor aynı sözleri Luffy'den duyunca.

Bu eski nesil fazla kadın düşkünü ya. Ray Hancock için Teach'e dalıyor. Roger desen adamın bir senelik ömrü kalmış gidiyor bi kadın bulup çocuk yapıyor.
Dragon da devrimi falan boşvermiş aklı fikri Robinde. Bize Akainu gibi, Kizaru gibi yalnız doğan, yalnız gezen, yalnız yaşayan ve yalnız ölen babayiğitler lazım @sensey @Montana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık