Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060: Luffy'nin Hayali

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 229 77.6%
  • Orta

Kullanılan: 47 15.9%
  • Kötü

Kullanılan: 19 6.4%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy ile Sanji K.haki show yapmışlar. İçinde biri var diyip tayfayı bilgilendirmişler. Be bre münafıklar geminin içinde varilde Caribou var, tüm bilgileri alıp büyük ihtimal Karasakal'a felan sızdıracak. Onu niye hissetmiyorsunuz sorması ayıp ? Luffy bir de Yonkou oldu. Nerden baksan ucuz yazarlık :mincika:

Neyse umarım Bonney Reverie'de olup bitenleri anlatır. Bu ucuz yazardan '' Hafızamı kaybettim hatırlamıyorum'' olayını bile beklerim. Güvenemiyorum :mincika:

Sonraki ada hala belli olmadı, Vivi'yi Sabo ile birlikte bekliyordum. Yan yana görünmediler. Nerede bu kız! Dış dünya iyi ilerliyor ama büyük ihtimal kapanıştı bu. Görünmeyen büyük güç kalmadı. Bakalım 2 bölüme ada belli olur. Bonney şimdi konuşana kadar 2 bölüm geçer

Dünya hükümeti ve im tüm korsanlar ile oynuyormuş, korsancılık oynamalarına izin veriyormuş. Denge ayağına...

Korsanlar Kralı bile tıraş konuma düştü bu bölümle, İm olmak olmalı hedef

Son düzenleme:
Luffy ile Sanji K.haki show yapmışlar. İçinde biri var diyip tayfayı bilgilendirmişler. Be bre münafıklar geminin içinde varilde Caribou var, tüm bilgileri alıp büyük ihtimal Karasakal'a felan sızdıracak. Onu niye hissetmiyorsunuz sorması ayıp ? Luffy bir de Yonkou oldu. Nerden baksan ucuz yazarlık :mincika:

Neyse umarım Bonney Reverie'de olup bitenleri anlatır. Bu ucuz yazardan '' Hafızamı kaybettim hatırlamıyorum'' olayını bile beklerim. Güvenemiyorum :mincika:

Sonraki ada hala belli olmadı, Vivi'yi Sabo ile birlikte bekliyordum. Yan yana görünmediler. Nerede bu kız! Dış dünya iyi ilerliyor ama büyük ihtimal kapanıştı bu. Görünmeyen büyük güç kalmadı. Bakalım 2 bölüme ada belli olur. Bonney şimdi konuşana kadar 2 bölüm geçer
Oda'dan ucuz yazarlık, Caribou sayesinde Teach tüm hayatlarını ve hayallerini önüne serer herhalde karşılaştıklarında.

Bizimkiler tıkmış bence onu varile.

Vivi ve Urouge birlikte dahil olabilir seriye; son Supernova o sanırım. Vivi'yi kurtarmıştır falan.

Karibo'da Shanks gibi gözlem haki katili,rakibin gözlemini kapatıyor.

Olur mu kardeş, 3 yıla bitecek seri, hızlı hızlı atlaya atlaya gideceğiz :)

Şeytan meyvesi olayını sen tam anlamadın sanırım, Nika meyvesi sadece Uyanıştan ibaret değil, meyvenin tüm karakteristik özelliği ve iradesi Luffy'de var. Bu da Luffy meyveyi yediği anda karakteri değişti, artık Luffy değil, Nika oldu anlamına geliyor. Bahsedilen hayal Luffy'nin değil, Nika'nın yani. :)
Nika çok eğlenceli bir karakter kesin partiye bağlayacaklar

Karibo'da Shanks gibi gözlem haki katili,rakibin gözlemini kapatıyor.
Bu olursa daha ucuz yazarlık olur. Biizmkilerin varile tıkması daha mantıklı. Salak bizimkiler yanında konuştular der geçeriz. Çünkü salaklar :ehe: Gözlem katili derse, daha sadece filmde gördüğümüz belki de geleceği görmekten bile nadir olan bir gücü nasıl açıklar haki kullandığını bile görmediğimiz ezik Caribou'da onu düşünmek dahi istemiyorum:ehe:

Bizimkiler tıkmış bence onu varile.

Vivi ve Urouge birlikte dahil olabilir seriye; son Supernova o sanırım. Vivi'yi kurtarmıştır falan.
Urouge de dahil olursa süper olur gerçekten. Umarım Bonney hafıza kaybetmemiştir de adam gibi bilgilendirir bizi. Onun vereceği bilgiye göre şekillenecek gibi sonraki arc. Bayağı kilit karakter diye düşünüyordu herkes meyvesinden ötürü. Tam da kilit noktada karşımıza çıktı. Bu tesadüf olamaz.

Yalnız bir daha bu sızıntıcıları heyecan yaptırmasına kimse kanmaz herhalde. TCB scan bölümden spoiler yemeyin falan diyordu. Öyle bir anlattılar ki, manganın en iyi bölümü geliyormuş gibi.
Bölümden spoileri nasıl yiyebiliriz ?

Bölümün ismi ''Luffy'nin Hayali''
Bölümde Luffy'nin hayali yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık