Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hancock alayını taşa çevirdi Korsan imparatoriçemiz. Ray denizcilerle savaşmaya diye yola çıkmış adaya doğru Teach e denk geldi topuk yaptı ki Hancock a helal olsun o koca tayfadan en daşdaşlıları taşa çevirmiş. Daha kimler var bakalım göreceğiz 2 isimle kalmamış.
Kuja kabilesini tebrik etmek gerek.

Umarım ada da ölülerde vardır öyle boş boş çizmez umarım sODA şöyle sağda solda yerde kan revan içinde yatan savaşçılar da çizsin ki panel şenlensin.

Coby olayında devreye Luffy değil denicziler girecektir. Onurlarını kurtarmak adına denizciler atak yapacaklardır.

Peki bu İshoo kime gidiyordu?

Ödüllere göre bakacaksak eğer şuan Croco ve Hancock sağ kol ayarı vardır en azından. Şişirme ödül olarak bakarsak sağ kol etmeseler de komutan seviye ederler. Ben Kuma'nın güçlü olduğunu düşünüyorum oldukça King'i falan yener bence. Weevil soru işareti ama Kizaru'nun o şekilde övdüğü birinin de Queen ayarı çıkacağını pek sanmam.
Weevil için Beckman'dan güçlü mü konusu şüpheli. Valla bilemiyorum dostum bir tarafta rakamlar diğer tarafta icraatler. Croco = veya > Marco mu yani? Hiç sanmam.

Bu Teach sözde en zekilerden ve dengeleri en iyi gözeten, Hancock'un orada nasıl rezil oldu? Gereksiz savaşmalara girmiyor ama yonkou oldu kaç sene geçti, ne zaman icraat yapacak. Devrimciler bir Ray kadar etki yapamamış, Dragon resmen çöp çıktı.

Weevil için Beckman'dan güçlü mü konusu şüpheli. Valla bilemiyorum dostum bir tarafta rakamlar diğer tarafta icraatler. Croco = veya > Marco mu yani? Hiç sanmam.
Weevil Beckman'den güçlü olmasa bile diğer sağ kollardan üstün çıkabilir. Valla Croco'ya sağ kol seviyesi demeye benimde elim pek gitmiyor ne yalan söyleyeyim. Ama o ödül kafa karıştırıyor cidden, Oda'nın gözünde değerli bu adam. Öyle King, Queen gibi harcayacağı biri değil belli ki. Bildiğimiz Croco'yu Marco'nun peynir ekmek gibi yemesi lazım ama bu adam sonradan gözükme gücünü sonuna kadar kullanan bir tip, çok dengesiz bir seviyesi var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık