Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O komutanı Kata yiyemez mi sanıyorsun.d Sen sanırsın gerçi.Final savaşında kaçmayın bir kenara.
Bana ithamlarda bulunuyorsun hep bak,yapma yav.
Sen Katakuri güçlü dönecek bekleyin kafasına girmişsin.Gelirse,gelsin bakalım sanki ben bunla ilgili bir sey dedim.

Tek dediğim,sey gördüğümüz,Katakuri tırıvırı bir adam öyle özel sağ kol falan değil.Zirveye de yakın biri değil,basamaktı geçildi bitti.

Söylemek istediğim o değildi benim.Yani Teach Hancock'ın meyvesi ölümü bile göze alacak şekilde isteseydi her türlü gedakarlığı yapardı bence.Orada Rayleigh'ten korktuğu için geri çekildiğini düşünmüyorum.Teach Hancock'ın meyvesi için o kadar uğraşmak istemedi bence.İsteseydi eğer arkadaşları için geri çekilecek bir karakter de değil zaten.

Şu dediğine katılıyorum yalnız.Birinci amaç orada Hancock'ı almak.Baktı ki almak çok fazla uğraşı gerektirecek.Dedi ki bari Coby'i alayım da Luffy'e karşı ileride bir koz olarak kullanabilirim belki.

Bakıp göreceğiz.
Bu arkadaş olayını yanlış yorumluyorsun bence. Yanındaki her bir komutan savaş gücü demek, bunu meyve için kaybetmek hiç mantıklı değil. Zaten bu gücü de adamları için istiyordur. İşin içine Ray girmese mecburen yine öldürecekti.

Coby konusunda da ana hedefin denizcilerle ilgili sırları öğrenmek olduğunu düşünüyorum. Teach Seraphim'leri merak etmiştir. Bu sırada konu Coby'nin saçma sapan Luffy hakkında bir şeyler anlatması lazım ki konu ona gelsin. Yoksa aralarındaki bağı bilmiyordur bile.

Teach büyük savaşta Coby'i,Ace gibi idam sehpasına oturtursa görürüz Luffy için Coby önemli miymiş yoksa değil miymiş?Coby ile Luffy arasındaki ilişki sandığından daha güçlü.

Teach nereden bilsin coby ve luffy arkadaş da luuffyi zor duruma düşürmek maksadı ile böyle birşey yapsın.

Bak bu kadar basit.

Olayin luffy ya da tayfa ile hiçbir bağlantısı yok.

Bu arkadaş olayını yanlış yorumluyorsun bence. Yanındaki her bir komutan savaş gücü demek, bunu meyve için kaybetmek hiç mantıklı değil. Zaten bu gücü de adamları için istiyordur. İşin içine Ray girmese mecburen yine öldürecekti.

Coby konusunda da ana hedefin denizcilerle ilgili sırları öğrenmek olduğunu düşünüyorum. Teach Seraphim'leri merak etmiştir. Bu sırada konu Coby'nin saçma sapan Luffy hakkında bir şeyler anlatması lazım ki konu ona gelsin. Yoksa aralarındaki bağı bilmiyordur bile.
Teach eğer ki Hancock'ın meyvesini, kendi arkadaşlarından güç anlamında çok daha büyük bir getirisi olacağını düşünseydi bence orada arkadaşlarını feda edebilecek kadar kötü bir karakter.

Teach Serapim'leri merak etseydi bence Coby'i kaçırmak yerine oradaki herhangi bir X denizciyi de kaçırabilirdi.Yani mantıklı olan Karasakal'ın Coby gibi güçlü birini kaçırmakla uğraşacağına güçsüz bir denizciyi kaçırması değil mi?Serapimleri onlardan da öğrenebilirdi.

Bu yüzden ben Teach'in Coby ile Luffy arasındaki ilişkisini bildiğini düşünüyorum.

Kardeşim mental bir probleminiz mi var okuduğunuzi mu anlamıyorsunuz?

Teach nereden bilsin coby ve luffy arkadaş da luuffyi zor duruma düşürmek maksadı ile böyle birşey yapsın.

Bak bu kadar basit.

Olayin luffy ya da tayfa ile hiçbir bağlantısı yok.
Peki sana da sorayım Teach Serapim'leri merak etseydi veya denizcilerle ilgili birşeyi merak etseydi Coby'i kaçırmakla neden uğraşsın? Oradaki herhangi bir X denizciyi de kaçırabilirdi.Yani mantıklı olan Karasakal'ın Coby gibi güçlü birini kaçırmakla uğraşacağına güçsüz bir denizciyi kaçırması değil mi?Serapimleri veya başka birşeyi merak etseydi diğer güçsüz denizcilerden de öğrenebilirdi bu şeyleri

Luffy ve Coby'nin ilişkisin biliyor ki Coby'i kaçırdı bence.

Teach eğer ki Hancock'ın meyvesini, kendi arkadaşlarından güç anlamında çok daha büyük bir getirisi olacağını düşünseydi bence orada arkadaşlarını feda edebilecek kadar kötü bir karakter.

Teach Serapim'leri merak etseydi bence Coby'i kaçırmak yerine oradaki herhangi bir X denizciyi de kaçırabilirdi.Yani mantıklı olan Karasakal'ın Coby gibi güçlü birini kaçırmakla uğraşacağına güçsüz bir denizciyi kaçırması değil mi?Serapimleri onlardan da öğrenebilirdi.

Bu yüzden ben Teach'in Coby ile Luffy arasındaki ilişkisini bildiğini düşünüyorum.
X denizciyi kaçırmak fayda sağlamaz. Seraphim'lere emir veren rütbeli birini kaçırmak varken dünyadan haberi olmayan eri ne yapsın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık