Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada üstte ciddi sorduysa, tam anlayamadım espriyi, kardeşi Oven'e vuruyor. Kata fanlarına göre, Oven vucüdu çok özel annesi gibi falan. :ddd

Sağ kolların itibarını her geçen sayı daha da düşürüyor.
Oven'in vücudu Linlin hariç en sert vücut olarak söylendi.Kata fanlarına göre diyerek kendince dalga geçmeye çalışmasaydın keşke.

Ah Oda Ah ne diyim sana ...Biz "Kaido+King" pacifistalarını beklerken bize Chibi shibukailer gösteriyor.:artiz: ...Tamam Shibukai Kuma da pacifistaydı ama Kör Amiralimizin öve öve bitiremediği çocuk shibukailer gerçekten enteresan :artiz:

Kata Owen'dan dayak yedikten sonra : Hayvan insan insana böyle vurur mu Abinim ben senin :ühü:
Dayak yemiyor. Vururken yüzüne bakmamak için kafasını çevirmiş. :ehe:
Bu arada üstte ciddi sorduysa, tam anlayamadım espriyi, kardeşi Oven'e vuruyor. Kata fanlarına göre, Oven vucüdu çok özel annesi gibi falan. :ddd
Nee Oven mi :eek::eek: Hani Sanji'nin yoldan geçerken çekil lan diyip 10 metre uçurduğu mu?

Konu dof'a nereden geldi. Burada mnaga yorumluyoruz. Xd Haklısın açardı ve asla kavga etmemesi gerektiğini anlayıp sessizce geri giderdi.
Manga yorumlasaydın g4ü p.uplı halde döven adama nefretinden sallamazdın hele bu olaydan.

Vücut sertliği olayı da fan uydurması değildi.

Erkekliğin 100de 90ni kaçmaktır nasıl bi erkek olduğu hesaplanamiyor teachin adamlik görsün bizim tayfa .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 40)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık