Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçmemesi saçmalık olur. Roger'ın ödül tanıtılırken bile bunu geçen "korsan" yok denildi. Dragon'a mesaj çaktı o bölüm Oda. Direkt hükumeti tehdit eden dünyanın en çok aranan adamı en yüksel ödülün de sahibidir.
Olabilir ama Dragon'un iki efsaneyi geçecek motivasyonu yok.

Devrimci olması, direkt hükumeti tehdit etmesi vs. bana göre Beyazsakal ve Roger gibi adamları geçmesi için yeterli değil. Ha bi fb gelir, adam neler neler yapmış, hükumet canını zor kurtarmış falan tamam, o zaman olur ama bu koşullarda o kadar ödül beklemiyorum. Söylediğin de doğru göz kırpıyor ama yine de o iki efsaneden, özellikle de Roger'dan fazlası abartı olur.

Olabilir ama Dragon'un iki efsaneyi geçecek motivasyonu yok.

Devrimci olması, direkt hükumeti tehdit etmesi vs. bana göre Beyazsakal ve Roger gibi adamları geçmesi için yeterli değil. Ha bi fb gelir, adam neler neler yapmış, hükumet canını zor kurtarmış falan tamam, o zaman olur ama bu koşullarda o kadar ödül beklemiyorum. Söylediğin de doğru göz kırpıyor ama yine de o iki efsaneden, özellikle de Roger'dan fazlası abartı olur.
Güç gibi düşünme bunu onlar kadar güçlü değildir. Wg'ye direkt tehdit olduğu için de mantıken en yüksek ödül bu adamda olmalı.

Güç gibi düşünme bunu onlar kadar güçlü değildir. Wg'ye direkt tehdit olduğu için de mantıken en yüksek ödül bu adamda olmalı.
Dragon'un ne kadar çok şey bilip, neler yapabileceğiyle alakalı bu durum. Mariejois baskını küçük bir aytıntı değil mesela, Kuma'yı alıp götürdü adamlar, bu tip daha fazla ayrıntı görmeliyiz. Ayrıca Doflamingo bildiği bazı bilgileri hükumete karşı bir koz olarak kullanabiliyor, Dragon da aynı şekilde kritik bilgilere sahip olabilir...

Yani bu ödül konusu tamamen bekleti meselesi, Roger'ı geçecek ödül olabilir ama şu an için pek ihtimal vermiyorum.

Dragon'un ne kadar çok şey bilip, neler yapabileceğiyle alakalı bu durum. Mariejois baskını küçük bir aytıntı değil mesela, Kuma'yı alıp götürdü adamlar, bu tip daha fazla ayrıntı görmeliyiz. Ayrıca Doflamingo bildiği bazı bilgileri hükumete karşı bir koz olarak kullanabiliyor, Dragon da aynı şekilde kritik bilgilere sahip olabilir...

Yani bu ödül konusu tamamen bekleti meselesi, Roger'ı geçecek ödül olabilir ama şu an için pek ihtimal vermiyorum.
Bu adam köpek gibi güçlüdür. Amacı da hükümeti bitirmek. Bir türlü yakalanamamış. Dünyanın her yerinde insanları örgütleyip savaş çıkartıyor. Wg için Şebek dahil kayıp yüzyıldaki JB hariç bu kadar büyük bir tehdit olmamıştır. Bence en yüksek ödüle sahip olmaması pek mümkün değil

Dragon'un ödülünün Roger'dan az olma ihtimali bence de yok.Bu adam opun ne olduğunu,karanlık yüzyılı falan da biliyordur.Roger ve Shanks'la bağlantısı var mı onu merak ediyorum.

Bu adam köpek gibi güçlüdür. Amacı da hükümeti bitirmek. Bir türlü yakalanamamış. Dünyanın her yerinde insanları örgütleyip savaş çıkartıyor. Wg için Şebek dahil kayıp yüzyıldaki JB hariç bu kadar büyük bir tehdit olmamıştır. Bence en yüksek ödüle sahip olmaması pek mümkün değil

Şu hükümet meselesi aslında her arc işlenen kurgunun epey benzeri.

Geçmişte süper kral varmış kötü adamlar kralı devirip baskıyla hükmediyorlar.

Luffy gelir kankalarıyla kötü adamı devirir mutlu son.

Yani ana konu klasik arc konseptinin geliştirilmişi.

Peki sence burada Dragon neye denk geliyor?

Evet seni duyabiliyorum ve hayır maalesef o aklına ilk geleni kast ediyorum.

Gan fall

Kyros

Cobra

Momo

Vs vs. Yani bir şekilde mevcut düzene karşı çıkıp daha iyi bir şeyi restore etmeyi deneyen ama güçleri yetmeyen dayılardır onların işlevi. Finalde de her şey Luffy ve tayfasının ve hatta bulduğu müttefiklerin nezdinde çözülecek. Dragon ve devrimciler ise daha çok İmu gitsin de yerine kim gelsin? Sorusunun cevabı olacak.

dünyanın en çok aranan adamının aranıyor posterindeki ödülü diğer bütün aranıyor posterlerindeki ödüllerden fazla olduğu için dünyanın en çok aranan adamı unvanını almış olması zaten mantıklı değil mi? En yüksek ödül kiminse dünyanın en çok aranan adamı da odur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 51)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık