Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç öyle bir şeye dikkat falan çekmedin basbaya oradaki konuşmaya baktın WB'yi yerdin, Garp'tan güçlü olmadığını da söyledin.

Şimdi gelmiş aynı konuşmadan neler çıkartıyorsun.

İşine gelen yerlerde bile daha önceden söylediklerin sebebiyle patlıyorsun.

tam bir komedi resmen :hhh:

Bu arada kimseyi kandırmaya falan da çalışma o konuşmayı WB'yi yermek için her seferinde dile getirdiğini herkes biliyor.
Onu değil de şunu sor, yaşlılığında Yonkou kaçırtan Rayleigh'nin Prime halindeyken Korsan Kral olmaya çeyrek kala olan Roger'la bebe Marco varken berabere kalan Beyazsakal'ın gücü hangi seviyedir diye :D .

Nasıl yahu? Benim tamamen parmak bastığım kısım çağ Roger'dan sonra WB'nin olmasıydı. Garp ise zaten Roger ile çağını kapattı. WB bunlardan yaşça biraz daha küçük. Rocks olayları ve Roger ile Garp reyiz artık inzivaya çekilmiş. Bunu daha net görüyoruz. WB ilgisini çekmiyor reyizin.:D

WB'yi yermek değil Roger'dan daha ön plana konulduğu için onu örnek veriyordum. Adam Roger gittikten sonra çağın sahibi oldu.

Şimdi ise çağ Luffy'nin çağıymış. Marco öyle diyor.
Değil işte sana kalsa şuan Luffy kadar güçlü karakterler var.
Ben zamanında bunu sana söyledim her seferinde Garp şöyle böyle yaptın. Ya önce dediğini yiyeceksin ya buna çoşmayacaksın.

Konuyu da uzatmayalım gereksiz yere ne yapacağını biliyorum önceden 40 kere eğer zirve o denmişse ve ünvan da ondaysa kabul et dedim etmedin.

Bugün ünvan çıksa en güçlü insan diye yine senin sayende bunu kabul etmeyebilirim. Her türlü hikayeni baştan bitirdin zaten WB nefretinle o yüzden sana saygım sonsuz :respect:

Onu değil de şunu sor, yaşlılığında Yonkou kaçırtan Rayleigh'nin Prime halindeyken Korsan Kral olmaya çeyrek kala olan Roger'la bebe Marco varken berabere kalan Beyazsakal'ın gücü hangi seviyedir diye :D .
O konuda patladınız ne konuşuyorsunuz hala? Ben o savaş ciddi değil dedim. O sıra WB'ciler Marco Vista gibi çocuklar Ray ile denk muhabbeti yapıyordu. Tayfaları denk muhabbeti yapıyordu.:D

Patladınız ama patlamamış gibi takılıyonuz.:D

Değil işte sana kalsa şuan Luffy kadar güçlü karakterler var.
Ben zamanında bunu sana söyledim her seferinde Garp şöyle böyle yaptın. Ya önce dediğini yiyeceksin ya buna çoşmayacaksın.

Konuyu da uzatmayalım gereksiz yere ne yapacağını biliyorum önceden 40 kere eğer zirve o denmişse ve ünvan da ondaysa kabul et dedim etmedin.

Bugün ünvan çıksa en güçlü insan diye yine senin sayende bunu kabul etmeyebilirim. Her türlü hikayeni baştan bitirdin zaten WB nefretinle o yüzden sana saygım sonsuz :respect:
Hayır yok. Garp gibi biri olsa düşünebilirdim.

Ayrıca bunu kabul etmezsen WB2nin de en güçlü insan olmadığını kabul etmen gerekecek o zaman.:D Sen de kendi topuğuna sıkıyon.:D

Hayır yok. Garp gibi biri olsa düşünebilirdim.

Ayrıca bunu kabul etmezsen WB2nin de en güçlü insan olmadığını kabul etmen gerekecek o zaman.:D Sen de kendi topuğuna sıkıyon.:D
Ben kendi topuğuma falan sıkmıyor önceki tartışmalardan böyle söyleyen sensin. Ne oldu fikrini mi değiştirdin diye soruyorum.

Garp gibi bir olsa ne ya ? Garp insan değil mi ? alsjdalsdkjasldk

Olayını bitirmişsin gördüğün gibi bir şey kabul edeceğin de yok. Nasıl bir gurur sahibiysen yani şunları şunları yazdım ama yanılmışım diyemiyorsun kıçı kırık bir manga için :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık