Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu nasıl rahat olmayayım nasıl keyfim yerinde olmasın sevgili Saitama.

Yıllarca Zoro Hawkins, Apoo'yu alamaz kaptan değil dediler kaptan argümanları patladı.

Zoro'nun çatıda işi yok dediler Zoro çatıya çıktı.

Zoro pert oldu artık kalkamaz dediler kalktı.

Zoro kral haki kullanamaz dediler adam kral hakiden otoban yaptı.

Zoro King'i tek başına alamaz dediler almayı bırak paçavra etti.

Yıllarca Mihawk sağ kol etmez dediler adam yonkou çıktı.

Mihawk 2 milyarı zor görür len dediler adam 3.6m çıktı.

Mihawk madem o kadar güçlü neden shici oldu len dediler adam ilgilenmiyorum çok da fifi dedi.

Amiral=yonkou dediler amiral imana gelip secdeye kapandı.

Yıllarca Shanks kılıç ustası değil dediler kılıç ustası çıktı.

Yav şu forumda ben rahat olmıcam kim rahat olacak :hhh:
Başladın yine hikayeye fandaş :fool:

Mihawk hiçbir olaya karışmadan 3,6 Milyar alıyor. İki meyve yemiş meyve avcısı Teach 3,9 Milyar ödül alıyor. Hadi bu sayılar güç dengesi olsun.Yıllarca Mihawk sağ kol etmez diyen adam gelmiş ahaha Teach'i geçemedi diye seviniyor.
Mihawk beklediğimden daha güçlü çıktı gene de yonkou edeceğini düşünmüyorum de çekil hala birşeyler anlatıyor. Biraz yüzünüz kızarsın her zaman kimse herşeyi en iyi bilmez :/

''özür dilerim'' falan demiş hemen geri vites :hhh:

Kendi yazdığına bile güvenmiyorlar.

Ödüle göre güce bakıyor musunuz halen?
Mesele ödül de değil sadece.Fazla zorlama be artık şakanın da dozu var.
Ben sana sahneyi anlatayım.
Croco boynundan tutuyor bu yonko ilan etmiş kendini napalım Mihawk diyor Buggy için Mihawk ise neyse yahu kalsın ben yonko olmak istemiyorum zaten diyor .Croco da ciddi misin la ? diyor.Sonra da Mihawk öne onu atmış oluruz işimize gelir diyerek herkesin inandığı gerçeği bozmuyorlar.Bunu en ala Mihawk haterlarına at karşı gelemezler Oda’ya bile sor kendisi bile onaylar.Açık ve net durum.Luffy’nin 3 milyarla imparator olduğu yerde Mihawk nasıl olamasın...

Son düzenleme:
Başkasının dediğini de argüman olarak mı kullanıyorsun artık? :d
Ben geçen 1058 spoiler'da paylaştığım şeyin aynını paylaşıyorum, değişen bir şey yok.

Siz kıvırmaktan bahsetmişsiniz, o zaman bana BB'nin ödülünü yollayanlar şimdi de buraya yine yazsınlar, yoksa kim kıvırıyor göreceğiz. :hhh:

Erkan yine emojilerle acılarını gizlemeye çalışıyor.Az vuralım dicem de çok keyifli düşenleri tekmelemek.
Çok iğneleyici, birini forumdan soğutmaya yönelik bir uslup aranızda bir espri mi bilmiyorum ama adminlerin bu usluba dur demesi lazım. Ne zaman foruma girsem aynı kişiler aynı saçma muhabbeti yapıyor

Seri boyunca mihawk en güçlü kılıç ustası dendi, Shanksla bire bir düello ediyor dendi bir akıllı çıkıp amerikayı keşfetmiş gibi ben dediydim Mihawk çok güçlü diyor. Seriyi okuyan herhangi bir orta zeka seviyeli birinin anlayacağı şeyi 3 haftadır ben bildim diye anlatıyorsunuz. Bu bölümde onca olay oldu hala mihawk diyorlar, hepside aynı kişiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık