Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen gel yıllarca Mihawk göm... adama Erteleyici... Geri vitesci de... yıllar sonra adamın aslında huzur istediği ve takmadığı için dovüşmedigi ortaya çıksın. Sonra bir de asıl geri vitesci'nin senin sevdiğin karakter olduğu ortaya çıksın. Çok acı bir şey lan kskksksk
Allah'ın sopası yok ki gökten indirsin
Geldin mi sözüme sürüne sürüne demiş sevgili Serdar Ortaç 🎤 :sapkali:

Şunu paylaştığımda bana BB'nin ödülünü gösterenler vardı.

Bakalım şimdi kimi paylaşacaklar, Zoro'yu paylaşsınlar. :hhh:

Ben dedim bekleyin BB'nin ödülünü daha adam göstermedi diye, siz BB'nin ödülü aynı kaldı zannettiniz, ZKK gibi yine patladınız.

Coby'e ağam paşam çekmiş Teach. @Erkan12
''Greatest'' ve ''Skill'' olayından sonra ödülde de patladınız. :hhh: Ben ne dedim geçen? BB'nin ödülünü bekleyin hemen ağlamayın demedim mi? :) Daha zirve haline ulaşmadan Mihawk'tan yüksek ödülü var BB'nin.

Şunu paylaştığımda bana BB'nin ödülünü gösterenler vardı.

Bakalım şimdi kimi paylaşacaklar, Zoro'yu paylaşsınlar. :hhh:

Ben dedim bekleyin BB'nin ödülünü daha adam göstermedi diye, siz BB'nin ödülü aynı kaldı zannettiniz, ZKK gibi yine patladınız.

''Greatest'' ve ''Skill'' olayından sonra ödülde de patladınız. :hhh: Ben ne dedim geçen? BB'nin ödülünü bekleyin hemen ağlamayın demedim mi? :) Daha zirve haline ulaşmadan Mihawk'tan yüksek ödülü var BB'nin.

Sonunda gelebildin foruma.

Engellenmiş içeriği göstere tıkladım bir gafletle. Erkana denk geldim gene kıvırıyor :D Adam bir sürü adaya çökmüş, çift meyve yemiş, emrine bir sürü adam almış kişinin ödülünün hiçbir halt yapmadığı halde 3.6 milyar alan adamla kıyaslıyor :D Ne desek boş :D Mihawk yonkou pozisyonuna otursa ödülü 4+ olacaktı zaten :D BB gitsin tayfayı dağıtsın adalı bıraksın bakalım o ödül ne oluyor ayrıca ödül güç demek değildir diyen kişi olarak işine geldiği gibi nasıl kıvırıyor. Bunun fotosu falan yok mu la tipini merak ediyorum :D

Ulan iki meyve yemiş, tayfa toplamış, güçlü meyveleri toplayan Teach ile sadece dünyanın en iyi kılıç ustası olarak gücüyle bu ödülü almış adamın ödülünü kıyaslıyor. :hhh: Vista seviyesi değil mi kardeş? @Erkan12

BB daha zirve halinde değilmiş. O zaman ne yapacak, daha iyi mi topuklayacak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık