Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kabul olmaz öyle kimse kazanmaz.

Benim dediğim şekilde kabul ediyor musun. Roger ve Garp, şebeğin tüm tayfasını değil sadece WB'yi yenmişlerse bile sayarım. Aksi halde sen kaybedersin gayet adil bence.
Benim burda emin olduğum tek bir şey var. 2v1 olmadı. WB taraf değişmiş olabilir. WB'nin illa o savaşta Roger ve Garp'a karşıydı diye bir iddiada bulunmuyorum. Ama diğerleri sopayı yemiş. BM olsun Kaido olsun. Wang Zhi felan da olur.:D Savaş böyle başlayıp yandakiler elendikçe Rocks yalnız kaldığında 2v1 olmuş da saymam.:D 2v1'in olayı baştan beri 2v1'se öyledir.:D Kabul ediyorsan gireriz.:D

Benim burda emin olduğum tek bir şey var. 2v1 olmadı. WB taraf değişmiş olabilir. WB'nin illa o savaşta Roger ve Garp'a karşıydı diye bir iddiada bulunmuyorum. Ama diğerleri sopayı yemiş. BM olsun Kaido olsun. Wang Zhi felan da olur.:D Savaş böyle başlayıp yandakiler elendikçe Rocks yalnız kaldığında 2v1 olmuş da saymam.:D 2v1'in olayı baştan beri 2v1'se öyledir.:D Kabul ediyorsan gireriz.:D
Yani ben sallıyorum diyorsun olur ne yapalım, lafta herkesi yendiler dersin tabi iş ciddiye binince ben aslında öyle demiyorum :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 64)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık