Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben mi sen mi ? :/ Laflarını kağıt gibi kıvırıp yiyen verdiği sözleri tutmayan çırpındıkça daha çok patlayan benim herhalde. :oleyo2: Bazı karakterleri biraz ciddi yada geyik övdük diye yanlamış oluyorsak forum baya bir sağa sola kaymış o zaman forumda düz giden adam yok. :D Doflamingo dışında kimse hakkında olumlu birşey yazmayacağım diye söz mü verdim yada sözümde mi durmadım ? Elle tutulur bir yerden de vuramıyorsunuz ki ciddiye alalım hep boş işler.
Hahahah şimdi geyik diye mi övmüş oldun? Valla değişik adamsın yav. Bölüm çıktığından buyana pek çok fandan daha çok yorumun vardır belki de... :S

Olumlu şey yazdın diye mi diyoruz la farkı anla. Aynen elle tutulur yeri bulamıyorum. Dof'un öyle bir yeri yok, fanı olarak senin hiç yok zaten. Tsuru "Uslu bir çocuk ol" der adamı bırakır. "Kaido" lafını duyar altına pisler. Fakat sorsan "Elle tutulur bir yerden vuramıyoruz seni" değil mi? Vurulmayan bir yerin kaldı mı senin? :D

İD'ye iki zincir göndermek lazım eller boş kalmasın diye. Ya da bir kum saati zaman geçirsin Koffy. ;)

Hahahah şimdi geyik diye mi övmüş oldun? Valla değişik adamsın yav. Bölüm çıktığından buyana pek çok fandan daha çok yorumun vardır belki de... :S

Olumlu şey yazdın diye mi diyoruz la farkı anla. Aynen elle tutulur yeri bulamıyorum. Dof'un öyle bir yeri yok, fanı olarak senin hiç yok zaten. Tsuru "Uslu bir çocuk ol" der adamı bırakır. "Kaido" lafını duyar altına pisler. Fakat sorsan "Elle tutulur bir yerden vuramıyoruz seni" değil mi? Vurulmayan bir yerin kaldı mı senin? :D

İD'ye iki zincir göndermek lazım eller boş kalmasın diye. Ya da bir kum saati zaman geçirsin Koffy. ;)
Artı olarak son bölümle beraber gelen Crocodile-Mihawk organizasyonu. O konuda bile Dof adam yerine konmamış MF de. Fakat sorsan @Millennium Wizard bununla ilgili de bize bir hikâye anlatır... :D

Bu yazdıkların karakterin falsosu bile değil sende biliyorsun ama elinde sadece bunlar var crocoya kıyasla damla etmez.Seninkinin rezillikleri bin para artık dağları aşmış yazsak hemen ağlamaya başlıyorsun geçmişte çok ağladığından artık okeye döndün çevirip çevirip duruyorsun bak senin falsolardan bahsetmiyorum bile onları da eklersen geçen haftalardaki gibi oluyorsun. :D O yüzden yüzün var mı derken öncelikle bir aynaya bak bence xD

Bu yazdıkların karakterin falsosu bile değil sende biliyorsun ama elinde sadece bunlar var crocoya kıyasla damla etmez.Seninkinin rezillikleri bin para artık dağları aşmış yazsak hemen ağlamaya başlıyorsun geçmişte çok ağladığından artık okeye döndün çevirip çevirip duruyorsun bak senin falsolardan bahsetmiyorum bile onları da eklersen geçen haftalardaki gibi oluyorsun. :D O yüzden yüzün var mı derken öncelikle bir aynaya bak bence xD
Hahahah Dof konusunda patlaman Croc konusunda haklı çıkmam seni biraz dağıtmış anlaşılan. :D

Şimdi de başka yerlere geçiş yapmışsın... :S

Croc>Dof bunu hala anlamadıysan ilerleyen dönem daha net anlayacaksın zaten. Aslında anladın da sen çok önceden de şimdilerde kıvranıyorsun... :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık