Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rayleigh'i 1vs1 bir dövüşte ezdirmez umarım Oda. Teach'in kazanacağı açık ama Rayleigh de ağırlığını hissettirmeli. Tamam, yaşlı falan ama zaten Roger fb'sinde adamın hiçbir ağırlığını göstermedin, bari şimdi ezdirme. Umarım bir katakulli falan döner. Tam Odalık olur o zaman.
Son sızıntılar 1 vs 1 değil Rayleigh + SSG olduğunu söylüyor. Ne alaka çok çözemedim ama.

Rayleigh'i 1vs1 bir dövüşte ezdirmez umarım Oda. Teach'in kazanacağı açık ama Rayleigh de ağırlığını hissettirmeli. Tamam, yaşlı falan ama zaten Roger fb'sinde adamın hiçbir ağırlığını göstermedin, bari şimdi ezdirme. Umarım bir katakulli falan döner. Tam Odalık olur o zaman.
Ray'in yaşlı hali bile hiçbir sağkola kaybetmez. Shiryuu ve Beckman top tier çıkarsa başka tabii.

Son sızıntılar 1 vs 1 değil Rayleigh + SSG olduğunu söylüyor. Ne alaka çok çözemedim ama.
SSG varsa, BB'nin de tayfası vardır işin içinde. Yine 1vs1 ya da karışık olabilir.
Ray'in yaşlı hali bir hiçbir sağkola kaybetmez. Shiryuu ve Beckman top tier çıkarda başka tabii.
Shiryu'ya da kaybetmemeli. Beckman benim de kafamı karıştırıyor.

İddiaya girelim mi bire bir atmaz BB gidip Rayleigh ile.

Gel iddiaya girelim sana bir Mihawk avatarı takalım.
Sen BB bire bir yenemez demeye getiriyorsun. Ben oysaki BB yener diyorum. BB rahatça halletmek için de pek sorun etmeden bir çok kişiyle de girişebilir.

Ace'teki gibi adamlarını karıştırmadan da halledebilir.

Burada benim iddiaya gireceğim kısım BB teke tek de Ray'i yenebilir mi yenemez mi kısmı olur. Teach de her türlü yener. Ama hikayede Ray'i araya alıp katlettiler mi benim iddiama dair bir bilgi almayacağız. Oradan BB tek olsa yenemezdi diye bir anlam çıkmaz. Sen olayı buraya taşıyıp Zoro'ya mı WB'ye mi prim yaptıracan onu düşünüyorum şu an. Daha çok WB gibi duruyor.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık