Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058: Yeni İmparator

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 251 73.8%
  • Orta

Kullanılan: 46 13.5%
  • Kötü

Kullanılan: 43 12.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani? Sen Mihawk için "Amiralin çok üstü" mü diyorsun şuan onu anlamadım? Croc için alır Amirali diyorsun ama olay Mihawk'a gelince Croc Mihawk'a yakın bile değil sana göre. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? :oops:
Çok açık görmsekte amirallerle savaşacak bir Corocdile bekliyorum. Ödülünü bildiğimiz bütün sağ kollardan neredeyse bir milyar fazla ödül alarak bunu da önemli ölçüde ispatladı. Hem sen, taramışsın eski mesajlarımı görmüş olmalısın. Eskiden de böyle derdim, geri dönmesi halinde amiral seviyesi bir Crocodile bekliyorum diye. Ortada yanılma, kıvırma yok bak, gayet netim.

Ama söz konusu Mihawk olduğunda Crocodile'ı onla asla kıyaslamam. Crocodile amiral liginde bir karakter ancak üst sıralarda değil. Bu yüzden Mihawk'a daha yaklaşamaz. Ayrıca ilerde açık açık göreceğimizi düşünüyorum, bu ekipte rolün büyüğü her zaman Mihawk'ta olacak.

İplemezler kimsenin emrine girmez egolu lider ruhlu krakterler bir araya toplanıyor. Şu ekibe enel ve dof ta katılsa dünyanın içinden geçerler valla 😂

Hasır şapkaların tüm müttefiklerinin ve sevenlerinin tepkisini ne zaman çizecek bu adam ? :(
Dadan - Kaya - Zeff - Zoro'nun hocası - Kureha ve daha niceleri... Özledik be...

"Kudretli Logia kullanıcısı" tarzında başka meyve kullanıcısı için bu tarz bir laf duyduk mu bu zamana kadar?

Çok açık görmsekte amirallerle savaşacak bir Corocdile bekliyorum. Ödülünü bildiğimiz bütün sağ kollardan neredeyse bir milyar fazla ödül alarak bunu da önemli ölçüde ispatladı. Hem sen, taramışsın eski mesajlarımı görmüş olmalısın. Eskiden de böyle derdim, geri dönmesi halinde amiral seviyesi bir Crocodile bekliyorum diye. Ortada yanılma, kıvırma yok bak, gayet netim.

Ama söz konusu Mihawk olduğunda Crocodile'ı onla asla kıyaslamam. Crocodile amiral liginde bir karakter ancak üst sıralarda değil. Bu yüzden Mihawk'a daha yaklaşamaz. Ayrıca ilerde açık açık göreceğimizi düşünüyorum, bu ekipte rolün büyüğü her zaman Mihawk'ta olacak.
Cidden taramadim Crocodile konusuna bakarken gördüm yanlışlıkla. Fakat başkasının mesajlarını tarayacağım... :D

Valla başka bir şey demiyorum " Crocodile Amiral seviyesi" deyip "Mihawk'a yaklaşamaz" dedikten sonra sen Mihawk'ı ayrı bir yere ucurmuşsun... :S

"Kudretli Logia kullanıcısı" tarzında başka meyve kullanıcısı için bu tarz bir laf duyduk mu bu zamana kadar?

Cidden taramadim Crocodile konusuna bakarken gördüm yanlışlıkla. Fakat başkasının mesajlarını tarayacağım... :D

Valla başka bir şey demiyorum " Crocodile Amiral seviyesi" deyip "Mihawk'a yaklaşamaz" dedikten sonra sen Mihawk'ı ayrı bir yere ucurmuşsun... :S
Ayrı bir yer değil, imparator liginde zirveye oynayan bir adam Mihawk. Crocodile ise amiral liginde alt orta seviyede bir adam.

Mesela amiraller içerisinde Kuzan ve Akainu bence zirvedir, bunu görmek gerekiyor. Bu iki adamın imparator ligine girmesi gayet olağan ki denizciler içerisinde bu ligde adamlar olmak zorunda, yoksa oluşum yok olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık